Paviešintas filmukas, kuriame gražuolės išduoda didžiausius kompleksus

Pasirodo, ne tik tu dūsauji, žiūrėdama į per storas šlaunis ar per ilgą nosį. Nuostabus filmukas apie manekenių kompleksus leis pasijusti geriau.

Mados pasaulis, žiniasklaida, net ir mes patys kasdien pristatome pagražintas žmogaus versijas. Įsisukome į ratą, kuriame nuolatos ieškome tobulo, išskirtinio, stulbinančio grožio. To rezultatas kiek netikėtas – ieškodami kažko geresnio, tik pradedame jaustis blogiau.

D.EFECT komanda (Dizainerė Eglė Žiemytė D.EFECT prekių ženklą įkūrė 2009 metais. Nuo pat pradžių kurdama kolekcijas Eglė ieškojo grožio netobulume.) nusprendė atlikti eksperimentą: pakvietė į filmavimo studiją modelius ir kiekvienai jų uždavė po paprastą klausimą: kokie tavo fiziniai netobulumai?

Nenustebsime, jei pasirodžius šiam klipui, pasipils komentarų lavina: „Bet juk jos vistiek gražios!“ arba “Kaip jos drįsta skųstis!“. Tačiau tai daug pasako apie mūsų keliamus begalinius reikalavimus sau ir kitiems. Net ir tos merginos, kurios dažnai yra kaltinamos dėl savo grožio ir tobulos išvaizdos kitoms moterims sukeliančios nepilnavertiškumo kompleksą, negali nustoti vardinti savo netobulumų. Jos nesijaučia kaip „tos tobulos manekenės iš reklamų“. Niekas taip nesijaučia.

Toks ir buvo šio eksperimento tikslas - parodyti, kad jūs esate gražūs būtent dėl to, kad esate netobuli. Grožis kyla iš išskirtinumo ir savitumo, o ne žiniasklaidos ar kitų industrijų mums į galvą įkaltų vienodų standartų.

Tikimės, kad šis video klipas jums suteiks komforto ir pasitikėjimo savimi, net jei tas efektas ir netruks amžinai – tik kelias minutes ar dienas. Pasistenkite nepamiršti, kad grožis nėra tipinis ir vienodas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis