Madingiausia šio sezono plaukų spalva – močiučių galvos skausmas (FOTO)

Pastaruoju metu žvaigždės bando vis naujas plaukų spalvas: vienos iš brunečių tampa blondinėmis, kitos renkasi pastelinius violetinius ar rausvus atspalvius, dar kitos bando žalsvus. Tačiau spalvų karaliene veikiausiai netrukus galėsime vadinti vėl į madą grįžtančią pilką, populiarios įvairios variacijos – nuo melsvai iki violetiškai pilkšvos.

Ypatingų žvilgsnių neseniai vykusiuose „iHeartRadio“ muzikos apdovanojimuose sulaukė duetas „Dumb Blonde“, jo narės Aubrey O'Day ir Shannon Bex žiūrovus pavergė drąsiu įvaizdžiu. Anksčiau buvusios šviesiaplaukės garbanas perdažė pilka spalva, žinoma, dėmesio sulaukė ir dėl įspūdingų iškirpčių.

Duetas „Dumb Blonde“, Reuters nuotr.

Duetas „Dumb Blonde“, Vida Press nuotr.

Anksčiau žilų plaukų tendenciją populiarino Kelly Osbourne, Nicole Richie, Katy Perry ir kitos garsenybės. Viena ryškiausių pilkų plaukų tendencijos atstovių - supermodelis Kristen McMenamy. Šiandien pilkšvų atspalvių šukuosenas demonstruoja aktorė Zosia Mamet, jaunėlė Nicolės Richie sesuo Sofia.

Kristen McMenamy, Vida Press nuotr.

Shannon Bex ir Sofia Richie, AFP ir Vida Press nuotr.

Sofia Richie, Vida Press nuotr.

Tačiau madinga ne tik nuo-iki žilinti plaukus, bet ir dažyti pasteliniais atspalvių sruogelėmis. Pastarąsias išbandė aktorė Ariel Winter, melsvai pilkšvos sruogelės merginą pavertė tikra undinėle. Galimi ir drąsesni variantai, kadaise buvusi pilkaplaukė atlikėja Katy Perry vėliau išbandė pastelinius violetinio atspalvio dažus, tačiau galiausiai juos iškeitė į juodą spalvą. Violetiniai plaukų dažai sužavėjo ir dainininę Ashley Tisdale, šią spalvą buvo pamilusios ir Nicole Richie, Jessie J, Lady Gaga, Anna Paquin, Ke$ha, Ireland Baldwin, Demi Lovato bei kitos žinomos madistės.

Ariel Winter ir Katy perry, Vida Press nuotr.

Ashley Tisdale, instagram.com nuotr.

Umm..I'm just saying tho #nyfw #hitmypart

A photo posted by dash p (@sheisdash) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis