Tik stipriems nervams: spaudinėjo spuogus ir tapo sensacija(VIDEO)

Kai mes graužiamės dėl ne laiku ir ne vietoje išdygusio spuogo, kai kas iš to pelnosi žinomumą. Sandra Lee, profesionali dermatologė, dirbanti odos gydymo centre Kalifornijoje, garsėja tuo, jog savo „Instagram“ paskyroje talpina video siužetus su spuogų spaudimo procedūromis.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Interneto platybėse ši moteris turi kitą vardą – tai gydytoja Spuogų Spaudėja („Dr Pimple Popper“)

Net 60,000 žmonių yra užsiprenumeravę jos „YouTube“ kanalą, kuriame ji dalinasi video, kuriuose traukia savo pacientų... cistas ir spuogus.

Kaip bebūtų keista, gydytoja Lee, viešai demonstruodama šią ne itin malonią procedūrą, sulaukia daugybės dėmesio.

Įdomu, kuris gi norėtų, jog jo spuogų spaudimą išvystų visas pasaulis? Dermatologė aiškina, jog prieš pradedant procedūrą, ji visuomet paklausia paciento, ar šis sutinka, jog jo spuogų žudymo operacija būtų paviešinta.

Kai gydytoja susikūrė „Instagram“ paskyrą ir pradėjo joje talpinti video su procedūroms, ji nė nenumanė, jog tai susilauks tokio didžiulio dėmesio.

Kovo mėnesį vienas jos vaizdo įrašas, kuriame ji spaudžia vieno vyruko spuogus, sulaukė net pusės milijono peržiūrų. Dėkodama savo gerbėjams, kuriuos vadina „spuogaholikais“, teigė, jog dabar jau žino, kas patinka jos auditorijai. „Labiausiai jiems patinka stebėti, kaip spaudžiami „minkšti“ spuogai. Bet kai kuriems patinka ir „kietų“ spuogų spaudimas, todėl aš džiuginu savo gerbėjus įvairiais video įrašais“, – teigė ji.

Jei kam kyla klausimas, ar toks spuogų spaudimas – sterilu ir higieniška, spuogų daktarėlė skuba tikinti, jog ji naudoja švarias medicinines priemones. Vis dėlto dermatologė įspėja: pasižiūrėjus jos vaizdo įrašą namie atkartoti spuogų spaudymo procedūros negalima! Situaciją galima tik pabloginti, nes didelė tikimybė, jog ant odos gali atsirasti randai.

O kaip tu vertini tokią spuogų spaudimo maniją?

Visus video gali išvysti daktarės Lee Instagram paskyroje:

A photo posted by Sandra Lee, MD (@drsandralee) on

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis