Sensacija: pamatyk, dėl ko mergina buvo išmesta iš savo išleistuvių(FOTO)

Įsivaizduok, apie savo mokyklos baigimo vakarėlį galvoji kone visus mokymosi mokykloje metus, renkiesi suknelę, daraisi makiažą, šukuoseną ir… atėjus švęsti tave išveja iš šventės! Tikrai ne geriausias scenarijus.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Amerikietė Mireya Briceno buvo paprašyta mokytojos išeiti iš savo mokyklos išleistuvių vakaro, nes neva pažeidė aprangos kodeksą.

Anot griežtosios mokytojos, mėlyna taškuota suknelė su iškirpte nugaroje yra pernelyg atvira ir per daug atskleidžianti.

Merginos mamą, Connie Briciento, papiktino toks mokytojos poelgis. Anot jos, merginų su panašiomis suknelėmis šventėje buvo daugybė, tačiau mokytojai užkliuvo būtent jos dukra. Pasak mamos, Mireya atrodė labai elegantiškai ir buvo labai gerai nusiteikusi prieš šventę: pozavo nuotraukoms su suknele ir džiaugėsi artėjančia švente.

Tiesa, po mėnesio Mireya vis dėlto galės atšvęsti išleistuves, tik, deja, ne savo. Ji eis į savo vaikino mokyklos baigimo šventę, tik jau rinksis nebe tą pačią suknelę.

Kas ten žino, gal toks poelgis: asmeninių mokytojos sąskaitų su mokine suvedimas?

Merginos nuotraukas rasi čia.

Tiesa, po mėnesio Mireya vis dėlto galės atšvęsti išleistuves, tik, deja, ne savo. Ji eis į savo vaikino mokyklos baigimo šventę, tik jau rinksis nebe tą pačią suknelę.

Kas ten žino, gal toks poelgis: asmeninių mokytojos saskaitų su mokine suvedimas?

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis