Sparčiai populiarėjanti figūros mada patiks ne visiems (FOTO) (APKLAUSA)

Sunku džiaugtis savo kūno linijomis ir nekompleksuoti, kai mados bei grožio pasaulyje apstu perdžiūvusių modelių. Kad ir kaip bebūtų liūdna, džiūvėsėliai šiuo metu yra okupavę mados rinką: kuo lieknesnis modelis, tuo jis geresnis.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tačiau! Po truputį į mados olimpą pradėję veržtis plus size modeliai keičia tradicijas. Laimei, mados imperija pamažu keičiasi ir PAGALIAU į madą grąžina sveikai atrodančias merginas. Stambesnių figūrų modeliai po mažu pradeda karaliauti ant podiumo, o tam, jog džiūvėsėlių armija būtų iki galo nugalėta, yra skelbiamos įvairios socialinės akcijos.

Be to, šiandien visame pasaulyje yra švenčiama tarptautinė diena be dietų, todėl šią dieną sakome griežtą „NE“ dietoms. Ta proga supažindiname su šia akcija:

Twitter socialiniame tinkle siaučia akcija #PlusSizeAppreciation, kurioje stambesnių formų merginos fotografuojasi demonstruodamos savo figūras.

Putlesnių formų merginos nebijo savo kūno: demonstruoja ir nuogus pilvus, ir kojas. Viena mergina prie nuotraukos su įamžintu pagurkliuku parašė: „nes kiekvienas kampas yra vertas pagarbos“, taip turėdama omenyje, jog nesvarbu, kokios tavo kūno formos, jos gali būti drąsiai įamžintos.

Peržiūrėti socialiniuose tinkluose plintančią akciją gali čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis