Naujausia mada? Plaukus garbanoja keista priemone (VIDEO)

Tos, kurių plaukai yra tiesūs tarsi stygos, net neįsivaizduoja kitokio plaukų garbanojimo būdo, kaip plaukų sukimas karštomis žnyplėmis ar plaukų putų naudojimas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Vis dėlto yra vienas būdas sugarbanoti plaukus ir nekenkiant savo plaukams. Net neverta priminti, kaip karštis alina plaukus, o ir plaukų putos tikrai nėra balzamas mūsų plaukams.

Taigi, kas čia per išradimas, kurio dėka galime tapti garbanėlėmis visiškai apsaugodamos plaukus?

Tai – vadinamasis plaukų išdžiovinimas, naudojant rankšluostį ar kitą medžiaginę juostą (angl. plopping). Jo esmė – išdžiovinti plaukus taip, jog jiems išsausėjus išryškėtų žaismingos garbanos.

Ką reikia daryti? Instrukcija labai paprasta. Išsiplovusi galvą, paimk rankšluostį ar nebenaudojamus marškinėlius. Padėk rankšluostį ant lovos ir palenk galvą žemyn link rankšluosčio. 

Tuomet paimk plaukus ir pirštais švelniai juos pagarbanok, imdama plaukus nuo šaknų ir suspausdama rankose. Tada suimk visus plaukus rankšluosčiu, o šonus nestipriai priveržk, jog rankšluostis laikytųsi.

Palik plaukus išdžiūti - gali su rankšluosčiu eiti miegoti. Ryte jį nuėmusi pamatysi nuostabias garbanas!

Kaip atlikti šį keistoką, bet veiksmingą plaukų garbanojimo būdą, rasi čia

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis