Jaunoji Lietuvos stiliaus ikona: nuosava parduotuvė ir meilė, kurios pavydėtų daugelis (FOTO)

Vilnietė Monika Kazakevičiūtė gyvena gyvenimą, kurį nemažai kas galėtų įvardyti tobulu. Nepriekaištingas stiliaus pojūtis, mylintis sužadėtinis ir nuosavas, su mada susijęs verslas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Kaip bebūtų, šiai merginai veikla, susijusi su mada, yra įprastas dienos ritualas. Pradedant kasdieninio outfito kūrimu ir baigiant savo pačios įkurtos drabužių parduotuvės MAS 924 vystymu. Ne paslaptis, jog Monikos planus palaiko ir jos ekstremalas sužadėtinis Jonas. Apie madą, nepamirštant ir meilės, kalbamės su Monika.

Monika, tavo Facebook profilis mirga mada alsuojančiomis nuotraukomis. Iš kur semiesi idėjų stiliui?

Žmogaus stilių formuoja jo propaguojamas gyvenimo būdas, pomėgiai ir dominantys dalykai. Mane įkvepia aplinka, istorija, architektūra, grafika, tapyba, sportas, gamta, muzika ir skirtingos kultūros. Net ir nuotaika bei energija gali pabrėžti stilių.

Monika Kazakevičiūtė
Monika Kazakevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Visai neseniai duris atvėrė nauja drabužių parduotuvė MAS 924. Kaip kilo idėja atidaryti parduotuvę?

Mano galvoje visada daug idėjų, o ši idėja brendo kartu su manimi. Mas 924 nėra įprasta parduotuvė. Tai vieta, kur klientas yra įtraukiamas į dizaino procesą. Norime asmeniškesnio santykio su klientu, įsigilinant į jo skonį ir padedant rasti kompromisą tarp mūsų kuriamo įvaizdžio ir individualaus žmogaus skonio.

Kokiai auditorijai yra skirtas drabužių parduotuvės asortimentas?

Jau pristatėme auditorijai pirmąją kolekciją, jos dėka žmonės susidarė įspūdį apie mūsų drabužių stilių. Įvaizdinėje fotosesijoje dalyvavo 78 metų garbaus amžiaus moteris, kuri įrodė, jog nėra amžiaus ribų, norint pabrėžti seksualumą ir atrodyti stilingai. Mūsų drabužiai skirti veržliai asmenybei, mylinčiai save ir gyvenimą.

MAS 924
MAS 924
Asmeninio albumo nuotr.

MAS 924
MAS 924
Asmeninio albumo nuotr.

Kas tau yra stilinga panelė? Ar būtina aklai kopijuoti mados tendencijas, norint tapti stilingai?

Stilinga panelė yra ne tik tai, kaip ji atrodo. Tai visuma! Jos kvapas, manieros, elgesys, žvilgsnis, jos eisena... Pamatęs visapusiškai stilingą panelę net negali apsakyti, kas tai, nes ji skleidžia kažkokią magiją. Kai tą magiją pamato aplinkiniai – reiškia ji tikrai stilinga.

Tu ir tavo antroji pusė esate tituluojami viena iš stilingiausių Lietuvos jaunųjų porų. Kartu formuojate stilių?

Mes taip negalvojame, bet ačiū už titulą (šypsosi). Mes esame panašūs ir derame tarpusavyje. Vis dėlto nesistengiame specialiai derinti drabužių. Tikriausiai ne veltui yra ta didelė meilė…

Mano sužadėtinis yra ekstremalas. Jis domisi wake, surf, skate kultūromis, kaip ir aš pati. O tai daro didelę įtaką mūsų stiliui. Drabužius perkame Boardsports ir Salt parduotuvėse, siuvamės Mas 924 studijoje, o būdami užsienyje užsukame į originalesnius „butikus“.

Monika Kazakevičiūtė su sužadėtiniu Jonu
Monika Kazakevičiūtė su sužadėtiniu Jonu
Asmeninio albumo nuotr.

Monika Kazakevičiūtė su sužadėtiniu Jonu
Monika Kazakevičiūtė su sužadėtiniu Jonu
Asmeninio albumo nuotr.

Kiek laiko užtrunki, kol išeini iš namų? Kai kurios panelės prie veidrodžio stovi valandų valandas...

Kol išsimaudau. Aš visada savo spintoje periodiškai darau tvarką ir atsikratau nenešiojamų drabužių. Todėl apsirengti man užtrunka vos pora minučių, nes visada atsidariusi spintą randu savo mėgstamus drabužius, kurie dera tarpusavyje.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis