Pamatyk, kuo tapo garsiausios gelbėtojos sūnus (FOTO)

Šiuo metu internete karščiausia naujiena yra garsių žmonių vaikai. Juk daugeliui smalsu pažvelgti, kuo gi užaugo įžymybių atžalos.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Ar jie žavūs? Ar talentingi? O gal priešingai – toli nuriedėję nuo obels?

Garsiosios gelbėtojos Pamelos Anderson ir jos buvusio vyro, rokerio Tommy Lee sūnus Brandonas Lee, regis, paveldėjo visus gražiausius fizinius tėvų bruožus.

Ir audringą charakterį, be abejo. Žavingas aštuoniolikmetis savo Instagramo paskyroje nevengia demonstruoti savo šėlmiško gyvenimo akimirkų. Jo paskyra mirga seksualiomis nuotraukomis, kuriose matoma paslaptingoji jo gyvenimo draugė. Brandonas ją švelniai vadina savo karaliene.

Neįmanoma nepastebėti Brandono panašumų su mama. Neseniai vykusioje filmo premjeroje Brandonas galantiškai asistavo savo mylimai mamai. Į sūnaus parankę įsikibusi Pamela atrodė žavingai ir elegantiškai.

Regis, Brandonas tikrai bus paveldėjęs mamos sėkmę: jis jau dabar fotografuojasi su įvairiomis žvaigždėmis, o jo išvaizda atitinka aukščiausius standartus. 

Brandon Lee ir Pamela Anderson
Brandon Lee ir Pamela Anderson
Vida Press

Brandon Lee ir Pamela Anderson
Brandon Lee ir Pamela Anderson
Vida Press
Brandon Lee ir Pamela Anderson
Brandon Lee ir Pamela Anderson
Vida Press

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis