Šiais metais populiarios grožio tendencijos, kurių privalome atsisakyti 2018 m. (FOTO)

Sakoma, jog nauji metai - nauja pradžia. Šis pasakymas gajus grožio srityje, kurioje praėjusių metų įvaizdžio mados paliekamos užmarštyje, o kartu su naujais metais pasitinkamos naujovės ir netikėtumai. Paskaityk, kurias pagrindines, šiais metais žavėjusias grožio madas turėtum palikti 2017 - aisiais.

Highlighterio gausa. Ši šviečiančioji makiažo priemonė savo aukso amžių išgyveno prieš kelerius metus, kuomet makiažo meistrai atrado ypatingą spindesį suteikiančią kosmetiką, paryškinančią iškiliausius veido bruožus. Nuo podiumo ir raudonojo kilimo mada gana greitai persikėlė ir į paprastų merginų grožio rutiną. Nors daugelis makiažo guru įspėjo, jog šviečiančiąją priemonę vertėtų naudoti su saiku, kai kurios merginos to nepaisė. Rezultatas - spindinčios Kalėdų eglutės įvaizdis visus metus. Natūralumo šalininkės, atsikvėpkite - ateinančiais metais prognozuojama, jog spindesio bus kiek mažiau, todėl štai tokių atvejų išvysime ne tiek jau daug:


2017 - uosius tikrai galima vadinti putlių lūpų suklestėjimo metais. Įvairūs lūpų užpildai, serumai, šaldantys blizgiai - trokšdamos Angelinos Jolie lūpų merginos ryždavosi tiek paprastiems, tiek radikalesniems būdams. Tos, kurios šią madą vadino bereikšme, tik apsidžiaugs, mat lūpų putlinimo mada pamažu mąžta. Daugelis grįžta prie natūralumo, o Kylie Jenner inspiruotas putlių lūpų iššūkis lieka praeityje.

2017 m. kaip niekad suklestėjo netikrumo įvaizdis, kuris į aukštumas iškėlė lėlytišką išvaizdą. Tona makiažo, nudailinti antakiai, putlios lūpos, ryškus kontūras - daugelis merginų makiažo dėka save transformuodavo į kitus asmenis ir virsdavo gyvomis lėlėmis. Tokios išvaizdos ateinančiais metais išvysime vis mažiau - netikrų barbių madą išstums kur kas švelnesnis bei natūralesnis įvaizdis.

Vaivorykštės atspalviais šviečiančios lūpos buvo nr. 1 tendencija šių metų pradžioje, visgi ateinančiais metais šiuos atspalvius išstums vėl sugrįžę matiniai, sodrūs lūpų atspalviai. Tiesa, holografiškumas dings ne tik lūpų dažymo, bet ir nagų lakavimo sferoje.
Bespalvių, vos matomų antakių mada buvo ryški praėjusių metų pradžioje ir kaipmat okupavo podiumus. Vis dėlto ne vien garsūs modeliai šviesino antakius antakių dažais ar antakių pieštukais - paprastos merginos taip pat perėmė bespalvių antakių tendenciją. Ateinančiais metais ši mada pasitrauks - grįžta ryškesnių, kontūruotų antakių tendencija.

Putlios lūpos galimos ir makiažo pagalba, todėl daugelis merginų lūpas didindavo lūpų kontūro pieštuku, su kuriuo neretai perlenkdavo lazdą. Nors saiko pojūtis grožio srityje vertinamas labiau už bet ką kita, ne visos merginos lūpų makiažą atlikdavo besivadovaujant kuklumu. Šiais metais ryškaus lūpų kontūro turėtų nelikti, jis privalo būti švelnus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis