Meghan Markle jaunystės nuotraukos: būsimos karališkosios šeimos atstovės grožis dirbtinis? (FOTO)

Princui Harry paskelbus apie sužadėtuves su amerikiečiu aktore Meghan Markle, pastaroji tapo pirmo ryškumo žvaigžde. Vos Meghan pasirodžius viešame renginyje, daugelio žvilgsniai sminga į ją, o žiniasklaida nenustoja viešinti įvairių aktorės kadrų iš praeities.

Vieni jų - Meghan ankstyvosios jaunystės kadrai. Viešojoje erdvėje pasklidus aktorės nuotraukoms, kuriose įžymybei dar nėra nė dvidešimt, daugelis pradėjo svarstyti, jog egzotiškosios rudaakės grožis nėra natūralus. Fotografijose matyti, jog būsimos princo Harry žmonos nosytė yra kur kas bukesnė bei didesnė. Dabartinė Meghan nosis - smulki bei siaura, ko nepasakysi apie ankstesnę nosytę.

Meghan jaunystės nuotraukas galite išvysti ČIA ir ČIA.

Šiuo metu būsima karališkosios šeimos atstovė puikuojasi tiesia nosimi dailiu galiuku ir tokia teigiama transformacija tikrai nėra bėgančių metų padarinys. Žmogui bręstant keičiasi nosies forma, tačiau kisti kardinaliai ji negali, todėl yra spėjančių, jog Meghan buvo atlikta plastinė nosies operacija, dar žinoma kaip rinoplastika.

Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press

Viena vertus, rinoplastikos pavyzdžių Holivude apstu, kita vertus, karališkoji šeimyna laikosi tradicinių vertybių bei puoselėja solidų įvaizdį, tad Meghan atlikta plastinė operacija tikrai nebūtų aktorės koziris, ypač, kai apie ją šnekama viešai. Palyginimui, princo Williamo žmona Kate Middleton - natūralumo šalininkė ir kiek yra žinoma, niekuomet nesilankė pas plastikos chirurgus. Vis dėlto Meghan galima pateisinti, mat aktorė negalėjo numanyti, jog kada nors ateityje taps karališkosios britų šeimos atstove, tad praeitis bus narstoma po kaulelį. Nežinia, ar Meghan tariamai plastinei operacijai ryžosi dėl sėkmingesnių vaidmenų, dėl kompleksų ir didesnio pasitikėjimo savimi, ar apimta grožio manijos. Galima teigti tik viena - šiuo metu aktorė atrodo be galo žaviai!

Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis