Garsios blondinės plaukų priežiūra verčia išsižioti (FOTO)

Paskutinę pavasario dieną švenčia blondinės. Taip, šiandien – Pasaulinė šviesiaplaukių diena, todėl šią dieną privalu subarti tuos, kurie nesiliauja pasakoti paikų anekdotų apie blondines.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Juk iš tiesų blondinės nėra kvailos. Kaipgi kitaip, juk būdamos nesumanios jos tikrai negalėtų tinkamai prižiūrėti savo pagrindinės puošmenos - šviesių plaukų. Jų priežiūrai reikia ne tik daug dėmesio, bet ir išmanymo. Jei esi blondinė, paskaityk, kaip savo šviesius plaukus prižiūri garsiausios pasaulio šviesiaplaukės. Gal rasi patarimų ir sau?

Gwen Stefani pasikliauja proteinų galia

Ši išskirtinio grožio aktorė nuo saulės saugo ne tik porcelianinę odą, bet ir šviesius plaukus. Be to, peroksidu nualintus plaukus Gwen du kartus per savaitę maitina plaukų kondicionieriumi, kuris turi daug proteinų koncentrato. Anot jos, ši medžiaga nuo peroksido nusausėjusius plaukus labai gerai drėkina.

Gwen Stefani
Gwen Stefani
Vida Press

Candice Swanepoel plaukų grožio paslaptis slypi paprastume

Ši angeliukė gerbėjus žavi ne vien tobula figūra. Jos ilgų, dailių, šviesių plaukų paslaptis prašyte prašosi būti atskleista. Visų pirma tai – geri modelio genai, tačiau ji plaukus specialiai prižiūri naudodama kaukes, skirtas šviesiaplaukėms. O labiausiai stebinanti Candice plaukų paslaptis – ji dažnai, vengdama dažno plaukų plovimo šampūnu plaukus skalauja... tiesiog vandeniu.

Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
Vida Press

Amanda Seyfried plaukų dažnai plauti nelinkusi

Švelnių bruožų Amanda savo plaukų sako ypatingai neprižiūrinti ir juos plaunanti tik kas 3 – 4 dienas. Kad plaukai nesiriebaluotų, ji naudoja savo mėgstamą sausą plaukų šampūną, kurį užsisako internetu. Anot jos, tai stebuklingas sausas šampūnas, nes jo parduodama vos keli šimtai vienetų. Tiesa, ji viena natūralesnių blondinių ir savo plaukų peroksidu per daug nealina.

Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
Vida Press

Lauren Conrad metų metus naudoja tą pačią priemonę

Nors Lauren visai neseniai nusirėžė savo ilgus šviesius plaukus, plaukų priežiūros priemonių ji nėra linkusi keisti. Jau daugelį metų ji renkasi garsųjį Moroccanoil firmos aliejų, kuris puikiai drėkina plaukus. Be to, ji niekada neužmiršta plaukų kaukės ir visuomet ją palieka ant plaukų bent dešimčiai minučių.

Lauren Conrad
Lauren Conrad
Vida Press

Rita Ora miega su plaukų kauke

Rita su savo plaukais eksperimentuoja daug ir dažnai. Nenuostabu, juk pokyčių ji nevengia ir kitose srityse? Jos asmeninis stilistas, kuris Ritai dirba jau 2 metus, teigia, jog dainininkė plaukų spalvą keičia maždaug kas tris savaites. Ir, aišku, nevengia peroksido. Todėl jos stilistas primygtinai reikalauja, jog Rita miegotų su plaukų kauke. Anot jo, tik taip galima atkurti dažymo pažeistų Ritos plaukų struktūrą.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis