Kaip saugiai nušviesinti plaukus saule?

Artėjant vasarai šviesiaplaukės džiaugiasi. Išlindusi saulė ne tik odai suteikia gražų atspalvį, bet ir plaukus pašviesina keliais tonais.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tiesa, ne tik šviesiaplaukės stebi savo plaukų šviesėjimą vasarą. Ir tamsiaplaukėms būdingas plaukų šviesėjimas.

Vasarą saulės spinduliai skverbiasi į plauką ir pradeda sausinti plauko viduje esantį skystą pigmentą. Dėl to plaukai tampa šviesesni, tačiau tuomet susiduriama su plaukų sausėjimo problema.

Todėl kaip vasarą nušviesinti plaukus nekenkiant jiems? Jei manai, jog tai neįmanoma, klysti. Štai tau pagrindinės plaukų šviesinimo vasarą žinios, kurias skelbia žymi žvaigždžių plaukų stilistė Audra Friedman.

Žinok savo plaukų tipą

Plaukų atspalvių yra įvairiausių, todėl būtina žinoti, kaip saulė veikia skirtingų spalvų plaukus. Jei tavo plaukai yra tamsesni (tamsiai rudi, juodi ar baklažano atspalvio), saulė pirmiausia kibs į raudoną ir oranžinį plaukų atspalvį. Būtent todėl tamsesnių plaukų atstovių plaukai vasarą tampa rusvesni.

Pasitelk į pagalbą citriną

Seniai žinomas plaukų skalavimo ramunėlėmis efektas, siekiant plaukams suteikti šviesumo. Vis dėlto vasarą vertėtų pasikliauti citrinomis. Pasak Audros, citrinos puikiai šviesina plaukus veikiant saulei. Kad plaukai neišsausėtų, citrinos rūgštį maišyk su kondicionieriumi – taip suteiksi plaukams reikalingų medžiagų, bet kartu leisi saulei nušviesinti plaukus.

Vanduo ir druska – nereikia jokių brangų produktų!

Dar vienas Audros patarimas norinčioms šviesių sruogelių vasarą – sumaišyti vandenį su jūros druska. Įsipilk šio mišinio į buteliuką, kuris turėtų funkciją purkšti, ir purkšk ant savo plaukų prieš einant degintis. Jūros druska padės saulei geriau įsiskverbti į tavo plauką ir taip jį pašviesinti. Tačiau būk atsargi, tai sausina plaukus, todėl prieš atliekant procedūrą nusipirk šampūną, kuris gelbėtų nuo žalingų UV spindulių. Beje, tokį šampūną šukuosenų meistrė pataria naudoti visą vasarą.

Vis dėlto...

Jei plaukus nusprendi šviesinti pati, atmink, jog visada išlieka rizika juos sugadinti. Pirkdama šviesinamuosius balzamus ar kitas priemones, negali žinoti, kaip jie sureaguos su saule ir ar tavo plaukai neįgaus keisto atspalvio. Todėl jei vasarą užsimanei tikrai šviesių plaukų, keliauk pas kirpėją, nes tik specialistas pasiūlys tau geriausią plaukų šviesinimo variantą.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis