Dailus užpakaliukas: vos per 2 savaites (FOTO)

Jau tuoj paplūdimius užplūs galybė vasaroti ištroškusių atostogautojų. Tikėtina, jog viena jų būsi tu. Tam, kad prie jūros su maudymosi kostiumėliu atrodytum pritrenkenčiai, dar turi laiko patobulinti savo užpakaliuką.

Štai tau iššūkis – bent tris kartus per savaitę atlik visą pratimų kompleksą ir pamatysi, jog jau birželio pabaigoje galėsi džiaugtis pagražėjusiais sėdmenimis. Beje, atlik visus pratimus taip, kaip išdėstyta apačioje. Jie suskirstyti nuo sunkesnių iki lengviausių.

Pritūpimai. Tvirtinti užpakaliuko raumenims labiausiai tinka paprasčiausi pritūpimai. Deja, praktika rodo, jog daugelis panelių nemoka tinkamai atlikti pritūpimų technikos. Būtent todėl dažnai po pritūpimų merginos skundžiasi skaudančia nugara. Iš tiesų, juos atliekant svarbiausia nepersistengti. Laikyk kojas pečių plotyje ir leiskis žemyn, lyg norėdama atsisėsti ant kedės. Svarbiausia, išlaikyk nugarą tiesią, antraip po to kentėsi dėl nugaros skausmo.

Pritūpimas
Pritūpimas
Fotolia nuotr.

Pulsiukai. Kaip ir atliekant paprastus pritūpimus, kojos privalai laikyti taip, jog keliai būtų tiesiai virš pėdų. Nugara turi būti tiesi. Dabar atlik pritūpimą, tačiau kojas užlaikyk ir toje pačioje pozicijoje papulsuok aukštyn – žemyn. Turėtum jausti nemenką tempimą sėdmenų srityje. Tuomet padaryk kelis paprastus pritūpimus, o šiek tiek pailsėjusi kartok „pulsiukus“. Atlik bent tris šių pratimų kompleksus.

Pritūpimai su pulsavimais
Pritūpimai su pulsavimais
Fotolia nuotr.

Klubų pakėlimai. Persikelk ant kilimėlio ir atlik klubų kėlimo pratimus. Jie labai paprasti, bet veiksmingi. Ką reikia daryti? Atsigulusi išskėsk kojas ir pakelk nugarą. Žiūrėk, jog tavo galva būtų tvirtai prispausta prie žemės.Tuomet kelk klubus, suspausdama sėdmenis. Jei nori pratimą pasunkinti, ištiesk vieną koją ir pakelk ją į viršų. Nebūtina kelti klubų aukštai - svarbiausia jausti įtemptus sėdmenis.

Klubų pakėlimas
Klubų pakėlimas
Fotolia nuotr.

Kojų kėlimai. Šiuo pratimus gali atlikti tiek stovėdama, tiek klupėdama. Jei stovi, rankomis atsiremk į sieną ir paprasčiausiai kelk vieną koją į šoną. Tuomet pakartok veiksmą su kita koja. Jei klupi, tuomet rankomis liesdama žemę kelk kojas į šoną. Yra ir dar viena pratimo rūšis, kuri pavaizduota nuotraukoje - pasiremk šonu ir kelk vieną koją viršun. Šie pratimai ypač tinka toms, kurios nori gilesnio tarpo tarp šlaunų.

Kojų kėlimas
Kojų kėlimas
Fotolia nuotr.
.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis