Nauja plaukų dažymo mada: tik laiko klausimas, kada ji taps masine (FOTO)

Šiuo metu eksperimentavimas su savo plaukų spalva yra „ant bangos“. Naujas dažymo technikas išbando visi: nuo šukuosenų pomėgius dievinančių paprastų žmonių iki visame pasaulyje garsių įžymybių.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Visai neseniai visas pasaulis „alpo“ dėl pilko plaukų atspalvio, vėliau kraustėsi iš proto dėl Kylie Jenner dangaus mėlynumo plaukų, o štai dabar atėjo metas visoms spalvoms iš karto.

Naujoji plaukų dažymo technika keliomis spalvomis neapsiriboja. Jos esmė - vaivorykštės spalvų gama plaukuose. Beje, tokia dažymo technika tikrai nėra iš paprastųjų.

Tokią plaukų spalvą išgaunantys šukuosenų specialistai turi gerokai pavargti: sumaišyti daugybę plaukų dažų atspalvių ir kiekvieną sruogą dažyti atskirai.

Vis dėlto rezultatas - iš tiesų stulbinantis. Tai tarsi spalvotasis ombre šukuosenos variantas, kuris iš tiesų atrodo nutrūktgalviškai ir šauniai.

Nuotraukų galeriją su naująja vaivorykštės spalvų technika išvysi čia.

Rainbow hair, don't care.... Thank you @lizzislox 💕💕💕

A photo posted by Robyn Glowacki (@therealglowplug) on


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“! Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis