GROŽIO ANKETA. Kokia egzotiška priemone atlikėja Eglė Jakštytė puoselėja grožį? (FOTO)

Išskirtinių veido bruožų dainininkės Eglės Jakštytės stulbinama išvaizda nėra vien nulemta genų. Atlikėja atidžiai rūpinasi savo grožiu ir pataria tą patį daryti kitoms merginoms.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Juk dainininkė galvą plauna net 3 skirtingais šampūnais, iš kurių vienas yra su labai egzotišku ingredientu. Kokiu? Sužinosi paskaičiusi Eglės grožio anketą!

Turi oda, kuri, ko gero, niekada nėra „draugavusi“ su spuogeliais. Kaip ją prižiūri?

Esu jauna mergina ir džiaugiuosi, kad mano veido oda nėra labai lepi ar problematiška, todėl specialios priežiūros ir nereikia. Mano oda nėra sausa, ar priešingai – riebi. Visas veidui skirtas priežiūros priemones naudoju skirtas mišriam odos tipui. Vieną kartą į savaitę palepinu odą mėgstamiausia veido kauke su negyvosios jūros mineraliniu purvu. Taip pat naudoju tokios pačios rūšies šveitiklį veidui. 

Kokia yra Eglės Jakštytės kosmetikos priemonė Nr. 1? 

Dievinu prancūzų gamybos kosmetiką ir jau ne vieną kartą renkuosi savo mėgstamiausią PAYOT firmos veido kremą.

Eglė Jakštytė
Eglė Jakštytė
Asmeninio albumo nuotr.

Ar eini į miestą nepasidažiusi? 

Kiekviena mergina turi būti susitvarkiusi ir graži, taigi eidama į viešą erdvę esu būtent tokia.

Turi ilgus ir sveikai atrodančius plaukus. Kaip stengiesi juos puoselėti?

Naudoju net 3 skirtingų rūšių šampūnus. Vienas skatinau augimą, kitas suteikia apimties. O mano mėgstamiausias – šampūnas sausiems plaukams su juodaisiais ikrais. Plaukus taip pat pamaitinu kaukėmis su keratinu ar tiesiog medumi. Šiuo metu atradau kažką tobulo savo plaukams - tai „milk shake“ ampulės, kurios atkuria plaukų struktūrą ir padaro mano plaukučius nepriekaištingus!

Keitei plaukų spalvą iš tamsios į šviesią. Ar nenualino plaukų toks spalvos keitimas?

Iš juodaplaukės tapti šviesiai kaštonine man reikalavo labai daug priežiūros. Plaukas buvo stipriai pažeistas, o be tinkamos priežiūros plaukai būtų daug blogesnės kondicijos!

Eglė Jakštytė
Eglė Jakštytė
Asmeninio albumo nuotr.

Į kokią merginą gatvėje, tavo nuomone, labiausiai atsikreipia dėmesys? 

Į gražią ir savimi pasitikinčią. Arba į drastiškai atvirkštinį variantą (šypsosi). Aš eidama gatve labai nesiblaškau ir nesidairiau į kitas merginas, bet tikrai atkreipčiau dėmesį į panelę su ilgais plaukais.

Puiki nuotaika! 🌞

A photo posted by Egle Jakstyte (@eglejakstyte) on


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“! Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis