Vasaros šukuosena NR. 1 : kaip pasidaryti?

Half up – half down šukuosena gerai žinoma su plaukais mėgstančioms eksperimentuoti panelėms. Mados pėdsakais sekame prie naujo šios šukuosenos varianto.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Jo esmė – viršutinėje galvos dalyje yra susukamas kuodas, o apačioje paliekami laisvai krentantys plaukai. Kokie jie, banguoti ar tiesūs, tai jau tavo fantazijos klausimas. Tokia šukuosena tinka ir nerūpestingiems pasivaikščiojimams po miestą, ir išleistuvių vakarėliui. Žodiu, tikras šios vasaros šukuosenų topas

Nors susukti kuoduką gali pasirodyti lengva kaip du kart du, nepraleisk pro akis šukuosenos patarimų: jie padės tau sustiprinti pašėlusios vasaros mergaitės įvaizdį.

Tegul plaukai banguoja

Leisk plaukams natūraliai išdžiūti, vėliau papurkšdama nenuplaunamu kondicionieriumi. Valiūkės įvaizdis garantuotas!

Kuodo variacijos

Kadangi kuodą riši tik iš pusės savo galvos plaukų, pernelyg nesuveržk jo, palik jį laisvą. Rišk kuodą apatinėje galvos dalyje per vidurį. Kiekvienas „netvarkingas” kuodas yra skirtingas. Taip, kaip atrodo kuodas, priklauso nuo tavo plaukų rūšies ir kokiu stiliumi jį riši. Gali tiesiog paprastai kelis kartus apsukti plaukus aplink pirštus ir sutvirtinti plaukų guma. Dar vienas variantas: gumele surišk plaukus į uodegą ir padalink ją į keletą sruogų. Sruogas suvilgyk plaukų putomis, paimk keletą plaukų segtukų ir pritvirtink sruogeles prie uodegos pamato. Tuomet viską užfiksuok plaukų gumyte.

Vuolia!

Kuoduko sutvirtinimui nebūtina purkšti daug lako. Kadangi puse per puse kuodas nėra tvarkingas, griežtai surištas kuodas, užtenka tik keletą kartų papurkšti laku ir vuolia - kuodas laikysis. Jei visgi kuodas nesilaiko, pritvirtink jį keletu plaukų smeigtukų. Tai apsaugos kuoduką nuo iširimo, o tau suteiks saugumo jausmą.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis