4 patarimai, kaip turėti baltus dantukus vasarą

Tam, kad galėtumėme kerėti visus savo gražia šypsena, balti ir sveiki dantukai yra būtinas dalykas. Tačiau nebūtina pirkti balinamųjų pastų, jog mūsų dantys taptų keliais tonais šviesesni.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Vasara yra pilna natūralių produktų, kurie dantis išbalinti gali akimirksniu. Tad kaip išsibalinti dantukus namų sąlygomis?

Uogas ne tik valgyk. Vasara uogų metas, bet ar žinojai, jog uogos yra naudingos ne tik tavo organizmui? Jos taip pat balina dantis. Balinimo efektu pasižymi žemuogės ir braškės. Gali pabandyti „uogų pastą“ - sutrink kelias uogas į skystą konsistenciją ir paprasčiausiai išvalyk šia košele dantis. Uogų rūgštis keliais tonais tikrai pabalins dantukus.

Citrinos. Citrinų rūgštis nuo seno buvo žinoma dėl savo balinamųjų savybių. Todėl labai lengvai išbalinsi dantukus patrynusi juos citrinų sultimis ir palaikiusi 5 minutes. Tik atsargiai: vėliau būtinai naudok dantų pastą su fluoridu, nes citrinų rūgštis yra linkusi pažeisti dantų emalį.

Deginkis. Tikriausiai esi pastebėjusi, jog tamsiaodžių žmonių dantys šviečia iš toli. Taip yra todėl, jog dantys vizualiai baltėja, kai oda yra tamsesnė. Todėl mėgaukis saulės voniomis, tačiau ir čia prisimink nepersistengti vardan grožio.

Naudok raudonus lūpų dažus. Raudoni lūpų dažnai puikiai išryškina dantis, nes jie atrodo baltesni. Ir piešingai - rausvų tonų, rožiniai lūpdažiai optiškai dantis daro pageltusius. 

Pritaikiusi šias keturias natūralias dantų balinimo technikas džiaugsiesi žymiai baltesniais dantimis vasarą!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis