Dėl įdegio išprotėjusi panelė naudoja vieną šiurpinantį dalyką (FOTO)

Kaip ir kiekviena manija, šokoladinio įdegio troškimas gali privesti prie tokių priemonių, kurios verčia kraupti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Devyniolikmetė, Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Charley Jean kiekvieną mėnesį savo kūno spalvos tamsinimui išleidžia dideles pinigų sumas. Ji sąžiningai, 6 kartus per savaitę keliauja į soliariumo saloną ir ten praleidžia lygiai 14 minučių skrudindama savo odą.

Tačiau jai tokios procedūros nepakanka. Jau ir taip primindama šokoladinį batonėlį, Charley geria rudumą skatinančias tabletes, o odą pasitepa skystuoju parafinu.

Ši medžiaga, nors kai kuriais atvejais naudojama kosmetikoje, vis dėlto yra cheminis junginys, kuris gali odą stipriai pažeisti. Juo pasitepus odą, odos temperatūra pakyla keliais laipsniais, todėl ji greičiau skrunda. Vis dėlto kiekvieną kartą einant į soliariumus tepti ant odos šią priemonę yra itin žalinga.

Fotolia nuotr.

Ką apie tai mano pati Charley? Ji žino, jog tokios procedūros jai tikrai ne į gerą, tačiau toks odos skrudinimas ją atitolina nuo kitų problemų. Pasirodo, jaunystėje kentėjusi patyčias dėl savo svorio, mergina dabar siekia jas kompensuoti šokoladiniu įdegiu.

Tikriausiai net nereikia priminti, jog toks dažnas lepinimasis saulės voniomis gali labai pakenkti, o nuolatinis odos tepimas skystuoju parafinu sukelia rimtas sveikatos problemas!

Dėl įdegio pametusios galvą merginos nuotraukas rasi čia ir čia.

Ką tu manai apie tokį merginos norą būti šokoladine bet kokiomis priemonėmis?

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis