Tobulo veido mergina. Kokia ji? (FOTO)

Dažniausiai merginų grožis yra vertinamas vaikinų akimis. Šį kartą viena tyrėjų grupė nusprendė išsiaiškinti, kokių įžymybių veido dalys yra pačios dailiausios merginų akimis.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Didžiosios Britanijos merginų buvo paprašyta išrinkti gražiausias įvairių įžymybių veido dalis, tarp jų ir plaukus. Susumavus respondenčių rezultatus buvo išrinkti tobulo veido merginos bruožai pagal įžymybes.

Tad kokie yra tobulos merginos veido bruožai pagal merginas?

Plaukai. Jau ne pirmą kartą kaip gražiausių plaukų savininke yra tituluojama Kembridžo hercogienė Kate Middleton. Iš tiesų, jos kaštoniai plaukai yra verti dėmesio: sveiki, visuomet dailiai sušukuoti, blizgantys ir purūs. Žodžiu, tikri karališki plaukai!

Žavioji Kates Middleton šukuosena
Žavioji Kates Middleton šukuosena
Vida Press

Antakiai. Nors modelio Caros Delvingne vešlių antakių mada jau po truputį užleidžia pozicijas kiek siauresniems antakiams, daugeliui merginų tokie antakiai vis dar išlieka labai žavingi. Nedrįstame ginčytis, tik tiesa bado akis: kai kurioms merginoms tokie antakiai tiesiog netinka pagal veido formą...

Caros Delevingne tankūs antakiai nesitraukia iš grožio olimpo
Caros Delevingne tankūs antakiai nesitraukia iš grožio olimpo
Vida Press

Akys. Aktorės Megan Fox katės formos akys išskirtinės, todėl merginų nuomone, jos yra pačios gražiausios pasaulyje. Merginos akcentavo mėlyną Megan akių spalvą ir tankias blakstienas.

Megan Fox
Megan Fox
Vida Press

Skruostikauliai. Su žaviosios aktorės Keiros Knightley skruostikauliais galima popierių perpjauti, tačiau būtent tokie skruostikauliai yra įvardinami kaip patys gražiausi. Anot respondenčių, jie ne tik pagražina veido formą, bet ir suteikia veidui išskirtinumo.

Keiros Knightley skruostikaulių trokšta visos
Keiros Knightley skruostikaulių trokšta visos
Vida Press

Lūpos. Putlios lūpos, ko gero, visuomet buvo ir bus grožio etalonas. Kone putliausias lūpas Holivude turinti aktorė Angelina Jolie merginų akimis turi tobulas lūpas.

Angelinos Jolie putliosios lūpos
Angelinos Jolie putliosios lūpos
Vida Press

Nosis. Modelio Mirandos Kerr nosytė - smulki, trumpa ir... gražiausia pasaulyje. Sakoma, jog nosis atspindi žmogaus charakterį, o tokia nosis simbolizuoja moterišką trapumą ir švelnumą. 

Mirandos Kerr nosytė yra tobuliausia
Mirandos Kerr nosytė yra tobuliausia
Vida Press

Panelės, o kaip jums atrodo: ar iš visų žvaigždžių veido dalių sulipdžius vientisą vaizdą, išvystume tikrai TOBULO veido merginą?

Pasidalink nuomone komentaruose!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis