Lieknumas virsta manija: plinta pavojinga mada (FOTO)

Rodos, visai neseniai rašėmė apie pilvo suėmimo madą, prasidėjusią Kinijoje, kurios esmė - apglėbti pilvą rankomis, siekiant įrodyti savo lieknumą.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Ko gero, ši mada jau skaičiuoja savo paskutines populiarumo minutes, nes ką tik atsirado naujas su lieknėjimu susijęs socialinių tinklų nuotraukų kultas. Kinės darosi vis išradingesnės - šiuo metu visos kinės lyg pašėlusios fotografuoja savo raktikaulius (tai kaulas, kuris yra apčiuopiamas ties kaklo ir krūtinės riba)!

Tačiau vien išsikišusių raktikaulių įamžinimu tai neapsiriboja. Merginos ant šių kaulų deda... pinigines monetas! Pasirodo, kuo daugiau monetų uždėsi ant raktikaulio, tuo aiškiau įrodysi, kokia liekna esi.

Anot lieknėjimo mados maniakių, raktikaulio išsišokimas yra pats trokštamiausias merginų lieknumo simbolis. Kuo čia dėtos monetos - tik pačios kinės gali tai paaiškinti.

Kaip bebūtų, sunku ir apsispręsti, kuri mada: ar pilvo apčiuopimo rankomis, ar monetų statymo ant raktikaulio, yra juokingesnė ir absurdiškesnė.

Šiai plintančiai madai suskubo priešintis daugelis: juk ši mada ne tik beprasmė, bet dar ir labai pavojinga, nes gali privesti merginas prie rimtų valgymo sutrikimų!

Nuotraukas su merginomis, kurios deda monetas ant savo raktikaulio, rasi čia ir čia.

Tavo manymu, kas yra ši mada - lieknumo kultas, kuriam reikėtų ploti už originalumą, ar visiškas absurdas?

Pasidalink nuomone komentaruose!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis