4 faktai, kodėl privalai sportuoti kartu su drauge

Sportuoti kartu su drauge visuomet yra smagiau, nei vienai. Tačiau ar žinai, kad gera nuotaika ir smagumu tai neapsiriboja? Sportuoti kartu su drauge gali būti labai naudinga! Štai tau keli faktai, kodėl sportas su drauge tau padės pasiekti trokštamų rezultatų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Negalėsi išsisukti nuo treniruotės. Jei sportuoji viena, ko gero, kartais tavyje gimsta tinginukė, kuri sako, jog gal geriau vakarą praleisti su geru filmu, o ne einant pabėgioti. Sportuodama kartu su drauge neišsisuksi - ji visuomet bus ta, kuri tave privers kartu eiti sportuoti. 

Sportuosi kur kas efektyviau. Pamatysi, jog tikrai norėsi labiau stengtis sportuoti. Jei su drauge sutarsite, jog stebėsite viena kitos pokyčius (pavyzdžiui, po vieno mėnesio lankymosi sporto salėje), tuomet tave iš karto pagaus azartas ir tu norėsi kuo greičiau pasiekti tikslą.

Sudeginsi daugiau kalorijų. Matydama, kaip pluša tavo draugė, tikrai norėsi ją aplenkti. Tai vadinama sveikoji konkurencija, kuri tave įkvėps labiau paplušėti. O intensyviai dirbant tu tikrai sudeginsi daugiau kalorijų.

Įgysi naujų sportinių sugebėjimų. Gal tavo draugė žino tokį pratimą, kuris tau labai patiks ir padės tau pasiekti trokštamų rezultatų? Galbūt tai naują įtūpstų forma, o gal pritūpimai, kuriuos darydama džiaugsiesi rezultatais jau po kelių kartų? Iš draugių gali daug ko pasimokyti, taip pat ir sportinėje srityje.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis