Nauja Instagramo mada, kurią įsimylėsi iš naujo (FOTO)

Akylesnės Instagramo programos naudotojos jau, ko gero, pastebėjo lyg virusas sklindantį hashtagą pavadinimų strobing. Viena aišku, jog šis hashtagas yra susijęs su grožiu, nes merginos, naudodamos hashtagą, fotografuoja savo makiažu padailintus veidus.

Tad kas tai per nauja grožio tendencija? Strobing terminas grožio srityje yra vartojamas nusakyti švytinčiai, lyg saulės apšviestai odai. Tai, galima sakyti, yra makiažo technikos highlighter brolis, tik pasižymi didesniu odos spindėjimu.

Toks makiažas išryškina tas vietas, kurias saulė natūraliu būdu galėtų pasiekti. Tai yra, nosies galiuką, smakrą, antakių liniją bei skruostikaulius. Ši makiažo tendencija skiriasi nuo panelėms puikiai žinomos veido kontūravimo technikos. Strobing sukuria priešingą variantą. Kai veidas yra kontūruojamas, makiažui yra naudojamas keliais tonais už veido odą tamsesnis bronzantas, o štai strobing makiažo technikos metu naudojamos šviesesnės makiažo priemonės.

Taigi, kaip sukurti tą ypatingą švytėjimo efektą ant veido odos? Garsus užsienio makiažo meistras Wayne Gloss pataria, jog būtina ryškinti tik tas veido vietas, kurios yra iškilios. Tai yra, nešviesinti viso veido, nes tuomet galima atrodyti kiek juokingai. Pirmiausia veidą reikia padengti skysta maskuojančia pudra, o vėliau šviesiais skaistalais patepti norimas vietas.

Paskutinis akcentas - švytėjimo efekto suteikimas veido odai. Tam į pagalbą gali pasitelkti skystus, kreminio tipo veido blizgiklius. Tiesiog su blizgikliu patepk norimas vietas pirštais, o vėliau paskirstyk viską kosmetiniu šepetėliu.

Gal strobing ir nėra kažkas išskirtinio (juk apie veidui suteikiamą švytėjimą girdėjome jau senokai), tačiau vis dėlto veidas, naudojant šią makiažo techniką, atrodo iš tiesų gražiai. Ypač renkantis vakarinio makiažo tipą!

Štai keletas nuotraukų su strobing makiažo technika. Jas rasi čia ir čia. Tavo nuomone - tai gražu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis