Turėk gražų pilvuką nepakildama nuo kėdės

Dailus pilvas ir tvirtas pilvo presas gali būti neįgyvendinama svajonė, o gali būti ir džiuginanti realybė. Beje, net nepakylant nuo kedės! Žinoma, naivu būtų tikėtis, jog sėdint ant kėdės ir nieko nedarant tvirtės pilvo presas.

Šiek tiek paprakaituoti teks, tačiau sportas ant kėdės tikrai nebus toks alinantis. Ruoštis nėra ko, turbūt ir dabar skaitai straipsnį sedėdama ant kėdės. Tad nieko nelaukusi perskaityk ir išmėgink pratimus!

Pirmas pratimas. Šiam pratimui atlikti prireiks dar vieno komponento, tai yra, stalo. Nors gali pasinaudoti ir paprasčiausia siena. Kaip jį atlikti? Padėk kėdę tokiu atstumu nuo stalo, jog padėjusi pilvuką ant kelių rankomis galėtum liesti stalo paviršių. Dabar tiesiog tiesk rankas link stalo, įtempusi pilvo preso raumenis. Jauti tempimą nugaros srityje? Būtinai ištiesk nugarą ir nesukumpk. Šis pratimas taip pat formuoja nugaros raumenis. Tokį stalo siekimo pratimą kartok bent 30 kartų.

Antras pratimas. Antras pratimas iš šalies gali pasirodyti juokingas, bet yra labai veiksmingas. Jį atlikti labai paprasta. Paprasčiausiai atsisėsk ant kėdės, ištiesk nugarą, galvą laikyk tiesiai, kelius taip pat. Dabar dešinę ranką tiesk į priešingą pusę. Nesistenk pasiekti žemės, svarbiausia pajusti, kaip dirba pilvo raumenys. Tą patį kartok su kaire ranka. Vėlgi, kadangi pratimas ganėtinai lengvas, kartok jį 30 kartų.

Trečias pratimas. Šis pratimas naudingas ne tik pilvo presui, bet ir kojoms. Atsisėsk ant kėdės, rankomis suimk jos kraštus ir ištiesk abi kojas. Dabar bandyk taip kybodama vieną koją traukti link pilvo, tuomet kitą koją. Aktyviai dirbs ne tik tavo pilvo presas, bet ir užpakaliuko raumenys - dviguba nauda!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis