Neklusnūs plaukai? 5 genialūs patarimai juos sutramdyti

Ryte atsikėlusi jau žinai kaip viskas bus - penkiolika minučių, o gal net pusvalandį bandysi tramdyti savo nepaklusnius plaukus? Vargsi, tiesinsi ar banguosi, tačiau jie vis tiek nebus tokie, kokie norėtum, jog būtų...

Su nepaklusnių plaukų problema susiduria ne viena panelė. Jei tavo tokia plaukų tekstūra, nieko nepadarysi - teks taikytis su ja ir bandyti sutarti. Vis dėlto yra patarimai, kurie padės tau ne tik juos sutramdyti, bet ir išvengti tolimesnio plaukų nepaklusnumo.

1. Venk plaukų priežiūros produktų su alkoholiu. Atidžiai išnagrinėk savo plaukų purškiklių ar lako sudėtį. Svarbu, jog joje nebūtų alkoholio, nes jis plauką išpučia ir padaro neiššukuojamu.

2. Naudok produktus su silikonu. Šampūnai, kondicionieriai ar kaukės su silikonu yra labai naudingi, siekiant plaukų glotnumo. Ši priemonė stebuklingai plaukus sušvelnina ir padaro blizgesnius.

3. Rankas laikyk atokiai nuo plaukų! Kuo daugiau plaukus čiupinėsi, tuo nepaklusnesni ir labiau linkę veltis jie bus.

4. Pirk produktus, skirtus sumažinti garbanojimą. Šie produktai tinka ir toms, kurių plaukai nėra garbanoti, tačiau pasišiaušę. Labiausiai tinka drėkinamosios plaukų priežiūros priemonės su vitaminu E ir amino rūgštimis.

5. BŪTINAI apsaugok plaukus nuo karščio. Karštis labiausiai alina ir pučia plaukus, todėl prieš džiovindama juos karštu fenu ar tiesindama žnyplėmis, būtinai apsaugok juos papurkšdama priemonę nuo karščio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis