Su svoriu susijusi reklama nustebino net visko mačiusius (FOTO)

Kai pasaulyje yra tvirtai įsigalėjęs lieknumo kultas, visa, kas paskatina merginas mylėti savo kūną tokį, koks jis yra, labai džiugina. Būtent todėl galima šlovinti naują žurnalo Women`s Running viršelio reklamą, kurioje toli gražu nėra vaizduojama panelė, turinti 90 - 60 - 90 kūno matmenis.

Žurnalo viršelio žvaigždė - plus size modelis aštuoniolikmetė Erica Jean Schenk, kuri apsitempusi sportiniais drabužiais bėgioja parke. Iš tiesų šis modelis visai neturėjo būti viršelio mergina, nes jai buvo paskirta pozuoti nuotraukoms, kurios yra vidiniuose žurnalo puslapiuose.

Vis dėlto Erica buvo tokia talentinga ir taip sužavėjo žurnalo fotografus, jog šiems nekilo abejonių, jog plus size modelis puikiai gali pozuoti ir viršeliui.

Rezultatas - motyvuojanti, ryški ir nestandartinė nuotrauka. Garsas apie ją labai greitai pasklido visame pasaulyje. Anot žurnalo kūrėjų, tokiu viršeliu jie norėjo parodyti, jog kiekviena mergina, nepaisant jos kūno sudėjimo, gali sportuoti ir gyventi aktyvų gyvenimo būdą.

Daugelį žmonių tokia reklama nustebino, mat ant viršelių yra įprasta matyti lieknas, atletiško sudėjimo merginas, o štai čia vaiduojamas priešingas, tačiau ne mažiau žavingas variantas.

Pati Erica dievina plaukiojimą, tinklinį, nesvetimas jai yra ir rytinis pabėgiojimas. Viršelio nuotrauka įrodo, jog bėgioti gali kiekviena. Visai nereikia gėdintis apvalesnių savo kūno formų. Žinokite, jog jūs nesate vienos, - žinutę visam pasauliui skelbė viršelio mergina Erica. 

Štai čia ir čia gali rasti motyvuojančias Ericos nuotraukas. Na, ar dar nekilo noras išlėkti pabėgioti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis