5 stilingos išvaizdos tendencijos, kurios nepatinka vaikinams

Ne visa, kas yra madinga bei stilinga, patinka vaikinams. Ar verta tuo vadovautis? Tai jau tavo pačios pasirinkimas. Kiekvienos panelės stilius yra unikalus, todėl kitų nuomonė neturėtų daryti įtakos tavo įvaizdžiui.

Visgi smagu paskaityti, kokioms išvaizdos ir stiliaus tendencijoms vaikinai sako „ne“. Ar sutampa jų nuomonė su tavo, o gal yra visiškai priešinga?

Šukuosenos su kasomis. Tokios šukuosenos yra madingos ir puikiai dera prie įvairaus stiliaus drabužių. Deja, vaikinams jos atrodo lyg iš praėjusių amžių. Arba tiesiog primena senolių laikus. Anot vaikinų, tokios šukuosenos yra tinkamos eiti į karnavalą, o kasdieniniam įvaizdžiui jos netinka. Vaikinai sako, jog kasos joms asocijuojasi su griežtumu, sukaustymu, o pati gražiausia šukuosena vaikinų akimis yra palaidi merginos plaukai. 

Veido kontūravimas. Vaikinams Kim Kardashian dievinama veido kontūravimo technika gali tik iš šalies atrodyti žavinga. Tačiau vos priėjus arčiau prie stipriai veidą kontūravusios merginos vaikinams tikrai nekyla noras jos pabučiuoti, juk ant veido - sluoksniai makiažo. Be to, vaikinų nuomone, toks makiažas sudaro nerealumo įspūdį, nes visiškai paslepia tikruosius merginos veido bruožus. 

Blizgūs akių šešėliai. Gerai, gal blizgūs akių šešėliai ir nėra pati stilingiausia makiažo tendencija, bet toks akių makiažas puikiai tinka vakarėliams ir šventėms. Deja, vaikinai tokio akių makiažo paprasčiausiai nesupranta, nes toks makiažas jiems atrodo kiek klouniškas. Daugybė blizgučių ant veido vaikinams tikrai neatrodo geriausias pasirinkimas, o ypač dienos metu. Jei vis dėlto renkiesi tokį akių makiažą, venk ryškiai dažytų lūpų, jog viskas nevirstų sviestu sviestuotu

Gladiatoriaus tipo basutės. Nors šie batai jau kelis metus išlieka viena iš šiltojo sezono mados tendencijų, vis dėlto vaikinams šie batai atrodo kiek vyriški. Turbūt jiems kyla asociacijos iš praeities, kuomet tokius batus rinkdavosi antikos kovotojai. Vis dėlto nepaneigsi, jog šie batai tikrai yra tie, kurie karaliauja vasaros batų topų viršūnėse, todėl jei tau jie tinka ir patinka, esi laisva juos avėti. 

Valstietiško tipo suknelės. Nors šios suknelės šį sezoną yra vienos iš madingiausių, vaikinams jos atrodo juokingos. Su tokiomis - tik į sodą braškių skinti, o ne į miestą kavos gerti. Dar blogiau, jei tokia suknelė siekia žemę. Tokia suknelė, vaikinų nuomone, primena dvaro patarnautojas iš senovinių filmų. Jei vis dėlto mėgsti tokio tipo sukneles, pagyvink įvaizdį ryškiais aksesuarais ar aukštakulniais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis