Ombré galas: panelės eina iš proto dėl naujos šukuosenos versijos (FOTO)

Buvimas vien blondine, tamsiaplauke ar raudonplauke šiandien yra jau gan nuobodoka. Merginos drąsiai dažosi plaukus ryškiomis spalvomis. Nebijo nei pilkų, nei mėlynų, nei ryškiai salotinių atspalvių.

Kad būtų dar įdomiau, visos šios spalvos yra suplakamos į vieną kokteilį, kurio pavadinimas yra colombré.

Ši plaukų dažymo technika pasižymi didele spalvų gama. Nuo rožinės iki žalios, nuo violetinės iki geltonos - visos pasaulyje egzistuojančios spalvos gali papuošti tavo plaukų galiukus.

Žinoma, gali rinktis paprastesnį variantą ir plaukų galiukus dažyti viena spalva, tačiau ji būtinai turi būti spalvinga. Pavyzdžiui, realybės šou žvaigždė Lauren Conrad pasirinko dangaus žydrumo spalvos colombré versiją. Tai tik vienas iš pavyzdžių, o tu gali sugalvoti ir dar originalesnį spalvinį variantą.

Iš tiesų, marginti visą galvą įvairiausiomis spalvomis gali būti sudėtinga - juk šaknis nuolat reikėtų dažyti skirtingų spalvų plaukų dažais, o štai colombré variantas tinka toms, kurioms atsakinga plaukų priežiūra nėra svarbiausias prioritetas.

Viso pasaulio paauglės (ir ne tik jos!) šiuo metu tiesiog miršta dėl naujosios plaukų tendencijos, nes ji ne tik pagyvina visą įvaizdį, bet ir yra tobulai lengvai atliekama. Nudažius plaukų galiukus spalvotais dažais jų galima nedažyti ilgą laiką - nebent netenkins nusiplovusi spalva. O ir kirpėjų rankos jau įgudusios atlikti paprastąjį ombré variantą, todėl colombré dažymas jiems neturėtų būti sudėtingas.

Įvertink ir tu colombré šukuosenų pavyzdžius. Gal rasi tai, kas tau patiks ir išmėginsi sau?

Loft location 💕 #hairalwaysintheface

A photo posted by irene kim • 아이린 (@ireneisgood) on


300! ♥ (-: #dip #dye #pink #and #blue #very #pretty #nice #colors #colorful #love #it #like4like #follow4follow

A photo posted by ombré hair - colorful (@colorful_ombre) on


Your teenagers are 'dying' for color, this is a great way to appease the need with low maintenance! #nofilter #colorombre #portlandmaine #summerhair color by @shears_and_tears @helmdoeshair #modernsalon @modernsalon

A photo posted by Head Games Salon (@headgamesportland) on


#red #dip #dye #colorful #blond #hair #beautiful #blouse #nice #chain

A photo posted by ombré hair - colorful (@colorful_ombre) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis