5 žvaigždžių triukai, kurie lūpas pavers tobulomis (FOTO)

Šiandien - Tarptautinė lūpdažių diena, todėl šią kosmetikos priemonę dievinančios panelėms vertėtų šiandien dažytis ryškiai. Juk šventė!

Iš tiesų, lūpų dažai ne tik pagyvina makiažą, lūpoms suteikia formą, bet ir yra puiki stiliaus detalė. Juk tinkamai pasirinktas lūpdažis ne tik suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, bet ir trauks aplinkinių žvilgsnius.

Mokykis lūpų dažymo technikos iš žvaigždžių - jos ir diktuoja pagrindines lūpų dažų mados tendencijas.

5 lūpų dažų rinkimosi technikos pagal žvaigždes:

1. Atmink - jei tavo lūpos plonytės, nesirink tamsių atspalvių lūpų dažų! Taip vizualiai tik dar labiau jas susiaurinsi. Verčiau rinkis šviesiai rausvus atspalvius. O geriausias plonų lūpų savininkių palydovas turėtų būti lūpų blizgis, kuris optiškai putlina lūpas.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

2. Jei nori, jog tavo dantys atrodytų balti, rinktis alyvų spalvos lūpų dažus. Jie yra linkę šypseną šviesinti. Jei rinksiesi šviesiai rudos spalvos dažus, tikėdamasi baltos šypsenos prašausi - dantys atrodys geltonesni.

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

3. Šviesiaplaukėms tinkamas atspalvis yra sodriai raudona arba koralų bei rausva. Raudoną spalvą geriau rinktis šalto atspalvio, o štai jei tavo galvą puošia auksinės garbanėlės, ieškok lašišų atspalvio lūpų dažų.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

4. Tamsių plaukų merginos turi galimybę eksperimentuoti su lūpų dažais, mat joms tinka daugiau atspalvių, nei šviesiaplaukėms. Tamsių plaukų merginos gali rinktis vyšnių, bordo, ryškiai raudoną, baklažano spalvos lūpdažius. Beje, neužmiršk ir skruostikaulių paryškinimo!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

5. Jei manai, jog raudona spalva tau netinka, labai klysti. Raudona spalva yra vienintelė spalva, kuri tinka įvairių plaukų spalvų merginoms. Tereikia pasirinkti tinkamą jos atspalvį ir tu jau pasiruošusi smagiam vakarėliui mieste!

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis