Su kojomis susijusi tendencija verčia atidengti visus trūkumus (FOTO)

Dar ne taip seniai virtualiajame pasaulyje populiari buvo #thighgap ar #bellybuttonchallenge nuotraukų mada, tačiau jos jau senokai prarado savo šviežumą.

Viso pasaulio Instagramo paskyros vartotojos kvaišta dėl naujos nuotraukų mados, kuri iš vienos pusės yra ganėtinai teisinga, tačiau iš kitos pusės kiek juokinga.

Panelės, kurios priešinasi dietų, kūno kulto ir alinančio sporto paplitimui tarp jaunų merginų, Instagramo paskyroje viešina savo kojų nuotraukas, kuriose matosi dažnai panelei būdingi odos nelygumai ant šlaunų. Tokia nuotraukų tendencija yra vadinama  #ThighReading.

Beje, nuotraukas viešina visai ne tos, kurios turi akivaizdų antsvorį. Priešingai, tokiomis nuotraukomis dalinasi iš pažiūros tobulos merginos. Pavyzdžiui, modeliai arba mados bei grožio bloggerės.

Tokia kojų viešinimo mados esmė yra ta, jog net ir tobulai atrodančios panelės irgi turi trūkumų, kurių neketina slėpti. 

Žurnalų viršeliuose žvaigždės atrodo tobulos, o jų kūnai it nulieti. Tačiau ne visada jos yra tokios pačios dailios realybėje. Būtent tokia ir yra #ThighReading tendenciją propaguojančių merginų misija - skleisti tiesą ir išvaduoti paprastas merginas nuo nepasitikėjimo savimi.

O ką tu manai apie šią kojų nuotraukų madą - ji kiek absurdiška ar vertinga?


These lines are here to stay (forever). So, I should start lovin' them, shouldn't I? #loveyourlines #iamnotperfect #loveyourlinescampaign #loveyourself #loveyourbody #ThighReading #newpostiscomingsoon

A photo posted by Anna Remzső (@annaremzso) on


Because WHO CARES?! #thighreading #bodypositivity #loveyourself #effyourbeautystandards

A photo posted by Taylor Anne (@tayloranne06) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis