Artėja karščiai: suspėk ir turėk gražias kojytes

Rugpjūtis bus karštas, bent jau taip teigia orų prognozės. Kol oras dar nėra įšilęs, pats metas tau pačiai padirbėti ir pasistengti dėl dailių kojyčių.

Gražių kojų draugas numeris vienas - įtūpstai. Šis sporto pratimas geras tuo, jog nėra itin sudėtingas, o kojos tvirtėja ir stangrėja greitai. Patariama įtupstus atlikti su svoriais, taip pratimai bus atliekami efektyviau. Paimk du svarelius, kojas laikyk pečių plotyje. Pirma atlik įtūpstą dešine koja, vėliau kaire. Pirmiausia leiskis ant pėdos kulno, o tik vėliau permesk svorį ant visos pėdos. Leiskis žemyn lenkdama priekinę koją, o galinę siek grindis. Apie 15 sekundžių pabūk tokioje pozicijoje, vėliau vėl sugrįžk į pradinę padėtį. Su dešine koja atlik 20 įtūpstų, su kaire lygiai tiek pat.

Kopk laiptais. Jei gyveni daugiaaukščiame name, užmiršk liftą. Kuo aukščiau gyveni, tuo labiau lipdama aukštyn padailinsi savo kojas. Mesk sau iššūkį - bent savaitę lipk laiptais ir pamatysi, jog kojos pasidarė stangresnės. O jei gyveni žemutiniame aukšte, kopti gali ir įsivaizduojamais laiptais namie. Rankas laikyk ant liemens ir kelk kelius kuo aukščiau, lyg lipdama labai aukštais laiptais. Formuosi ir šlaunis, ir užpakaliuką.

Važinėkis riedučiais arba riedlente. Šis užsiėmimas ne tik labai smagus, tačiau ir naudingas tavo grožiui. Bet koks sportas degina riebaliukus, o važinėjimasis riedučiais arba riedlente labai gražina kojas. Riedant riedučiais yra stangrinamos šlaunys, o jei pasiryši riedučiais kilti į kalną, žinok, jog sutvirtinsi ir savo pilvo presą. Važinėjimasis riedlente irgi stiprina kojų raumenis, tik yra kur kas daugiau traumų sukeliantis sportas, todėl treniruokis atsargiai. Jei esi pažengusi riedlenčių sporte, turbūt jau pastebėjai sutvirtėjusias kojas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis