Šviežiausia rankų nagų mada - vienos peikia, kitos dievina (FOTO)

Sunkiai atrastumėme panelę, kuri būtų negirdėjusi tokių sąvokų kaip, pavyzdžiui, prancūziškas manikiūras ar gelinis nagų lakavimas. Merginos, einančios iš proto dėl nagų priežiūros atidžiai seka naujausias nagų madų priežiūros tendencijas.

Jei ir tu esi neabejinga nagų madoms, ko gero, tau turėtų patikti naujausia nagų mada - vadinamieji „lūpų dažų“ formos nagai. Kuo šis nagų priežiūros būdas yra toks ypatingas?

Viskas dėl išskirtinės nagų formos. Pamiršk laikus, kuomet nagų forma buvo vien stačiakampė ar smailėjanti. Naujausia nagų mada (kuriai, beje, neatsispiria ir tokios žvaigždės kaip Kylie Jenner ar Kendall Jenner), diktuoja visai kitokios formos nagų išvaizdą.

Svarbiausia, jog nagai įgautų įstrižą lūpdažio formą. Iš tiesų, didelio tvarkingumo ši forma nereikalauja, mat norint ją įgauti tereikia šiek tiek atskleisti savo menininkės įgūdžius ir pasitelkiant vaizduotę suformuoti lūpdažio formą.

Dar vienas variantas - pasidėjus šalia lūpų dažų tūbelę, bandyti atkartoti tobulą lūpų dažų formą. O jei baiminiesi, jog pačios ranka sudrebės, visuomet gali palikti savo nagų priežiūrą manikiūristei.

Vis dėlto kai kurios merginos teigia, jog tokia nagų forma primena raganos nagus. O kokia tavo nuomonė - tokia išskirtinė nagų forma gražu ar ne?

What I want I get 😁💅🏽 #lipsticknails

A photo posted by @ebonynuhtasha on


#clearnails #lipsticknails #pointynails #stilettonails #naturalnails

A photo posted by aznboiblu (@aznboiblu) on


#lipsticknails 💅🏼 #fckyoshape

A photo posted by _coeca_ (@_coeca_) on


Love these!!! #nails #acrylic #youngnails #glitter #blue #silver #rhinestones #lipstick #lipsticknails #prom

A photo posted by Kattie (Duncan) Young (@kattiethenaillady) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis