Jauna mergina pasaulį šokiruoja nuotraukomis, susijusiomis su pažastų nepriežiūra (FOTO)

„Kiekvienas yra meninininkas, bet tik menininkas tai žino“, - sako citata ir mes net neabejojame, jog menininkai šventai tiki savo kūriniais. Nesvarbu, kokia meno forma tai bebūtų.

Vis dėlto naujausia JAV pristatyta 24 metų menininkės Adi Rajkovic fotografijų kolekcija kiek šokiruoja aplinkinius. Ko gero, labiausiai stebinanti yra fotografija, kurioje yra įamžinta jauna mergina, drąsiai demonstruojanti savo neskustas pažastis. 

Į paauglę panaši panelė mėlynais plaukais pozuoja ant lovos, o jos kaklą puošia imituotais ramunėlių žiedais puoštas pakabutis. Tačiau ne jis yra nuotraukos pagrindinis akcentas - mergina nesidrovėdama rodo savo neskustas pažastis.

Pasirodo, ši mergina - Arvida Byström, kuri savo Instagramo paskyroje nevengia parodyti savųjų pažastų grožybių, todėl noriai sutiko pozuoti menininkei.

Anot pačios fotografijų kolekcijos autorės , ji pasirinko pademonstruoti tokią fotografiją pasauliui, mat siekia išlaisvinti žmones nuo kritiškos nuomonės. „Kodėl mes nuotraukose negalime išvysti pačios merginos grožio, kodėl koncentruojamės tik į neskustas pažastis? Juk tai neturėtų būti kažkas labai stebinančio ar šokiruojančio. Mane stebina žmonės, kurie gavoja, jog neskustos merginos pažastys yra kažkas baisiaus “, - sakė nuotraukų autorė.

Na, o ką tu manai apie tokį meną - tai laisvę skatinantis meno kūrinys ar vis dėlto bjaurastį keliančios nuotraukos?

Pažiūrėk į nuotrauką čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis