3 neįprasti grožio triukai, be kurių negalėsi gyventi (FOTO)

Kartais keisti grožio triukai suveikia taip, jog verčia net išsižioti. Paskaityk šiuos tris - beveik garantuojame, jog savaitgalį jau skubėsi juos išbandyti!

1. Nors vasara jau beveik pasibaigė, paplūdimio bangelės (beach waves) vis dar yra labai madingos. Ar žinojai, jog tokią šukuoseną pasidaryti paprasta kaip du kart du? Tereikia plaukus surišti į penkias kasytes ir jas ištiesinti! Tuomet išrišti ir sutvirtinti bangeles plaukų laku. Nuotrauką rasi čia.

2. Vargina pajuodę paakiai, nors bandai paslėpti juos įvairiausiomis priemonėmis? Yra labai lengvas būdas juos paslėpti, kuriam reikės... raudono lūpdažio! Viskas labai paprasta - naudodama švelnų šepetėlį ištepk paakių zoną raudono atspalvio lūpų dažu, o vėliau užmaskuok viską maskuokliu ir kremine pudra. Patikėk, tai veikia! Nuotrauką, kaip iš tiesų veikia šis grožio triukas, rasi čia.

3. Versk viską aukštyn kojomis. Apie ką mes čia? Ar pastebėjai, jog neretai naudodama skaistalus šiek tiek persistengi su jų kiekiu? Vakariniam variantui ryškus skruostai gal ir tinka, tačiau dieniniam atrodo kiek per ryškiai. Jei nenori makiažo nelaimės, visų pirma paryškink skruostus, o tik vėliau tepk maskuojamą pudrą! Taip išvengsi makiažo klaidų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis