5 taisyklės, kaip turėti pavydėtinus antakius

Antakiai - viena populiariausių ir labiausiai apkalbamų veido vietų, nuo kurios priklauso veido išraiškingumas, akių grožis. Merginos skiria nemažai dėmesio antakiams, seka madų tendecijomis ir domisi prižiūrėjimo gudrybėmis.

Dauguma panelių yra pakankamai savarankiškos ir antakių priežiūra rūpinasi pačios, dėl ne vietoje išaugusių plaukelių nebėga į grožio saloną, todėl tokioms merginoms pateikiame penkias taisykles, kurios padės turėti svajonių antakius! Pasitikrink ar visų jų laikaisi:

1. Plaukelius stenkis pešioti tik matomai nutolusius nuo antakių, o norėdama suteikti formos ar paploninti stenkis pešioti tik iš antakio apačios, kad nepakistų natūrali ir tau idealiai tinkanti, gamtos išrinkta antakio forma, jei yra galimybė virš antakio esančių plaukelių nepešiok visai. Tai yra pati svarbiausia antakių prižiūrėjimo taisyklė.

2. Norint, kad pešiojimas būtų efektyvesnis plaukelį reikia pešti jo augimo kryptimi, šiek tiek pakreipus pincetą. Daugumos merginų antakių oda yra labai jautri, todėl ją reikia saugoti ir po pešiojimo neliesti ir kitaip nedirginti, todėl patartina pešioti tuomet, kai nesiruoši niekur eiti iš namų.

3. Nesistenkite, kad abu antakiai būtų identiški. Mūsų veidas nėra simetriškas ir akys yra skirtingos formos, todėl antakiai atrodys gražiau, kai bus kuo natūralesni, o ne dirbtinai suvienodinti, tačiau profesionalai pataria, kad tiek antakio pradžia, tiek pabaiga turėtų būti maždaug vienodame aukštyje, taip pat labai svarbu nepadaryti jų pernelyg išriestos formos, nes gali atrodyti juokingai su nuolatinės nuostabos išraiška veide.

4. Pešioti reikia gerai apšviestoje aplinkoje, neskubant, su pertraukomis, juos šalinti po vieną, kruopščiai išsirenkant plaukelius, kad neišpešiotum per daug ir netektų gailėtis ir piešti naujus.

5. Jei plaukelio nesinori išpešti, tačiau jis trukdo, galima jį tiesiog patrumpinti ar sulipinti naudojant antakių serumą ar paprastą neblizgų, bespalvį vazeliną. Juk pašalinti jį gali bet kada, o kad ataugtų naujas, prireiks nemažai laiko.

Kaip ir kiekvienoje grožio procedūroje, svarbiausia yra leisti vyrauti natūralumui, tik tuomet gali pasiekti nuostabų rezultatą, atrodyti tikrai gražiai, jaustis gerai ir būti rami, kad neatrodysi juokingai, o pamačiusi save veidrodyje nusišypsosi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis