5 „Instagram“ šukuosenų divos, iš kurių pasisemsi geriausių idėjų (FOTO)

Dažnai iš mūsų pabosta mąstyti, kokią įdomesnę ir madingesnę šukuoseną pasidaryti. Yra panelių, kurios šukuosenų klausimu yra tikri idėjų maišeliai! Kodėl tau nepasisėmus šaunių idėjų šukuosenoms iš jų? Sek penkis Instagramo profilius ir niekad nepritrūksi fantazijos.

1. Amanda Steele, Instagrame - makeupbymandy24. Ši grožio ir mados blogerė išsiskira tuo, jog dažnai keičia šukuosenas ir nevengia savo eksperimentais dalintis viešai. Šiuo metu jos plaukų spalva - madingoji balta, tačiau dažnai ji spalvą pagyvina ryškiomis sruogelėmis. Sek jos Instagramo profilį ir semkis naujų idėjų šukuosenoms, ypač jei esi šviesių plaukų.

the flicka da wrist got this eyeliner looking good

A photo posted by Amanda Steele (@makeupbymandy24) on


2. Kayley Melissa, Instagrame @kayleymelissa. Dievini pynes, įdomias šukuosenų variacijas ir turi ilgus plaukus? Tuomet tikrai susižavėsi Kayley Instagramo profiliu. Profesionali plaukų priežiūros ekspertė nuolat kelia nuotraukas su įvairiomis pynėmis ir kuodais. Puiki inspiracija prieš naujus mokslo metus!

Confession: I wear my own tutorials. I guess that's how it should be 😬😄

A photo posted by KayleyMelissa (@kayleymelissa) on


3. Amber Fillerup Clark, Instagrame amberfillerup. Nors žavingoji blondinė jau mamytė, savo šukuosenų eksperimentais ji nepamiršta dalintis su savo gerbėjomis. Jei turi storus, veltis linkusius plaukus, peržvelk Amber profilį - ji puikiai susitvarko su tokios tekstūros plaukais, gal kils idėjų ir tau.

Getting ready in my hotel room for the event today! 💃🏼 If you're in Fort Lauderdale I better see your cute face at Neiman Marcus today! 1-4pm CUSP level one 💜💜 @neimanmarcus

A photo posted by Amber Fillerup Clark (@amberfillerup) on


4. Halley Elefante, Instagrame the_salty_blonde. Jei dievini palaidų plaukų šukuosenas, peržvelk Halley profilį - šviesius savo plaukus gražioji šviesiaplaukė banguoja madingosiomis beach bangelėmis, kartais surišdama juos į kuoduką ar half bun (pusiau kuoduką, pusiau palaidus plaukus). Profilis puikus ir tuo, jog gali pasižvalgyti po gražias pasaulio vietas!

Saturday Sunnies // Stoked on my new @wildfoxcouture shades. 💕

A photo posted by by Halley Elefante (@the_salty_blonde) on


5. Christina, Instagrame hairromance. Smagios garbanėlės rankose atsidūrę plaukai kaip mat virsta grožio šedevdrais. Turi garbanotus, sunkiai suvaldomus plaukus? Būtinai peržvelk šį profilį, nes plaukų ekspertė Christina parodo, jog net sunkiausiai pasiduodančius plaukus galima sutramdyti ir su jais padaryti nuostabių šukuosenų.

So many laughs in the chair with @missyveyret at @englishhair! How big is my hair?! #hairromance

A photo posted by Christina - Hair Romance (@hairromance) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis