Atskleista Zendayos švytinčių plaukų paslaptis nustebins reikliausias (FOTO)

Vienoms motulė gamta davė iš prigimties sveikus, blizgančius ir neskilinėjančius plaukus, o štai kitoms pagailėjo gražių plaukų. Vis dėlto tinkama plaukų priežiūra būtina visoms, o ypač toms, kurios puikiais plaukais pasigirti negali.

Jei ne kartą akis užkliuvo už nuostabių, blizgančių atlikėjos Zendayos plaukų, žinok, jog jos paslaptis - visai ne brangiausios plaukų priežiūros priemonės.

Zendaya - panelė paprasta, todėl savo plaukų priežiūrai neskiria kosminių sumų, nors jie atrodo tiesiog pritrenkainčiai!

Pasirodo, atlikėjos gražių plaukų paslaptis slypi... kokosų aliejuje, kurį gali nusipirkti bet kurioje maisto parduotuvėje už labai mažą kainą. Zendaya neseniai Instagrame paviešino nuotrauką, kurios prierašas buvo: „Žiūrėdama serialą plaukus laikau kokosų aliejaus „marinate“ “.

Iš tiesų, vos valandelę plaukus sutepus kokosų aliejumi ir palikus, jau po pirmo išplovimo džiaugsiesi blizgesniais ir sveikesniais plaukais.

Kokosų aliejus natūraliu būdu padeda atkurti pažeistas plaukų ląsteles, be to, nėra toks nemalonus kaip, pavyzdžiui, alyvuogių aliejus. Tik netepk kokosų aliejumi visų plaukų, mat ištepusi ir šaknis gali plaukus suriebinti.

Natūralaus kokosų aliejaus nepakeis jokios pirktinės kaukės ar balzamai.

Zendaya tai žino, todėl verta kopijuoti jos gražių plaukų paslaptis. Kas šį vakarą prieš miegą išmėgins kokosų kaukę?

Zendaya
Zendaya
Vida Press

Zendaya
Zendaya
Vida Press

Zendaya
Zendaya
Vida Press

Zendaya
Zendaya
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis