8 tatuiruočių idėjos, kurios sužavės ir išrankiausias (FOTO)

Nors tatuiruotės vis dar išlieka kontraversišku dalyku ( vieniems patinka, kiti peikia), niekas nedrįs ginčytis, jog kai kurios jų atrodo tiesiog pritrenkiančiai! Ypač, kai tatuiruotė puošią mėgstamos įžymybės kūno vietą.

Štai tau 8 naujausi ir niekuomet iš mados neišeinantys tatuiruočių pavyzdžiai. Garantuotai rasi kažką tau patinkančio! Tiesa, jei kada nors planuoji darytis tatuiruotę, neskubėk. Prisimink, jog tatuiruotė lieka visam gyvenimui, o jos panaikinimas gali labai skaudžiai ir nepigiai kainuoti...

1. Žaismingi paveiksliukai. Spalvotos tatuiruotės dabar labai madingos, o toms, kurios nori ko nors džiuginančio, visuomet puikiai tinką gyvūnėliai. Spalvoto triušiuko nuotrauką rasi čia.

2. Mažos, spalvotos, linksmos tatuiruotės. Įsimylėsi šitą mielą, vasara kvepiantį arbūziuką.

3. Rožės - vis dar ant bangos. Yra net tatuiruočių meistrų, kurie specializuojasi vien tatuiruočių - rožių atlikime. Nenuostabu, juk spalvotos ar juodai - baltos rožės visuomet buvo populiarios. Kaip viena iš idėjų - nuostabi rožė ant peties.

4. Miniatiūrinius meno šedervus primenančios tatuiruotės. Minimalistinės, nespalvotos, tinkančios toms, kurios nenori pernelyg išsiskirti. Štai koks žavingas palmės ir Eifelio bokšto variantas.

5. Ryškios, nestandartinės tatuiruotės mėgstančioms išsiskirti. Kaip tau ši matrioška - gražu ar nelabai?

6. Užrašas plius paveikslėlis. Modelis Jourdan Dunn puikiai miksuoja šį variantą ir atrodo pritrenkiančiai.

7. Sparnai, sparneliai. Sparnai niekuomet neapleis tatuiruočių mados olimpo - tai žino ir garsioji Rihanna, po krūtine leidžianti plazdenti įspūdingiems sparnams.

8. Visiškas minimalizmas. Šiuo metu, kalbant apie tatuiruotes, madingas kuklumas. Tai puikiai žino ir „Florence and The Machine“ atlikėja Florence Welch, pirštą papuošusi tatuiruote su simboliais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis