2 „Instagram“ grožio mados, kuriomis pasinaudojusi priblokši nauju sezonu (FOTO)

Šiandieniniame pasaulyje mados vėjai labiausiai pučia ne kur nors kitur, o būtent populiarėjame Instagrame. Kaipgi kaip - juk ten dažniausiai plinta stiliaus bei grožio deivių nuotraukos su ypatingomis grožio tendencijomis.

Viena populiariausių grožio tendencijų išlieka plaukų priežiūra. Todėl dvi Instagramo naujienos labai patiks toms, kurios yra neabejingos šukuosenų naujovėms. Be to, viena jų puikiai tiks keliaujant ir į mokyklą ar universitetą!

Pirmoji naujiena - sparčiai garsėjanti plaukų dažymo tendencija opal. Ji plaukus numargina įvairiausiais atspalviais, tačiau šukuosena nėra itin ryški ar ekstravagantiška, mat jos esmė - kiek nuplauti, pablukę atspalviai.

Violetinio, pilko, metalo atspalvio sruogos šiuo metu ant bangos, o tai matyti ir iš Instagramo fashionistų nuotraukų. Rudenį gali rinktis ne tokį akį rėžiantį opal variantą, kuris yra pavaizduotas antroje nuotraukoje.

Instagram.com nuotr.

Instagram.com nuotr. @ thegirlwithbluehair

Antroji tendencija - plintanti populiari šukuosena, kuri labai tiks einant į mokyklą ar universitetą. The half bun arba šiuo metu dar naujoviškiau pavadintas HUN yra naujausia tendencija, kuri žavi ne vieną panelę. Jei dar nebandei, labai paprasta šią šukuoseną pasidaryti - tiesiog rišk norimo dydžio kuoduką viršuje, o plaukus apačioje palik laisvai kristi. Beje, tokia šukuosena puikiai tiks, jei dėl užimtumo galvos paprasčiausiai nespėjai išsiplauti.

Klar får jobb 😇👏🏻 #work #halfbun #me #justdoit #hairstyle #loveit

A photo posted by Elisabeth Pettersen 🌸 (@elisanepe) on


[inspired by @lee_sungkim] #brows #faux #makup #halfbun #boredom #experimenting #firsttry #diy

A photo posted by Marguerite Virginia (@little_miss_marguerite) on


Recycling pics to help with the environment ♻️ #halfbun #outfit #ootd #streetstyle #flaredjeans

A photo posted by Marie Arlette Casanova (@mariarlette) on

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis