5 labiausiai erzinantys odos nelygumai: paslėpk juos lengvai

Mažai pasaulyje yra panelių, kurios yra gimusios su lygia veido oda, kurią aplenkia spuogeliai, inkštirai ar kiti nuotaiką gadinantys odos nelygumai. O kur dar tamsūs paakiai, raudonis ir mūsų pačių netyčia padarytos makiažo klaidos!

Vis dėlto gerai, jog pasitelkusios makiažo galią galime visus šiuos odos nelygumus užmaskuoti. Tad nesigadinkime ryto ilgu rymojimu prie veidrodžio mąstant, kaip užmaskuoti tą nelemtą spuogelį - paskaitome ir maskuojame odos nelygumus!

Spuogeliai. Ko gero, pati aktualiausia veido zona, kurią nori užmaskuoti panelės. Visų pirma, įspėjimas visoms - verčiau spuogo nespaudyti, ypač jei jis yra tik ką tik iškilęs. Prieš maskuojant spuogelį, pirmiausia reikėtų švelnų vatos gabalėlį pavilgyti spuogelius sutraukiančia ir dezinfekuojančia priemone, pavyzdžiui, salicilo rūgšties tirpaliuku. Tik tuomet spuogelį galima maskuoti. Svarbu pasirinkti tokią maskuojamąją priemonę, kuri tobulai atitiktų tavo odos spalvą. Nors spuogą maskuoti yra sudėtinga, mat jis yra iškilus, odos priežiūros profesionalai siūlo švariu akių šešėlių teptuku pirmiausia užmaskuoti spuogelį, o vėliau, maskavimo priemonei pradžiuvus, užtepti ant tos vietos šiek tiek birios pudros. Taip maskavimo gudrybė laikysis ilgesnį laiką.

Maži inkštiriukai. Dažnai tokie nenaudėliai puošia mūsų nosies sritį. Nors jie nėra tokie iškilūs kaip spuogai, vis dėlto erzina, nes dažnai jų viršūnėlės būna juodos spalvos ir atrodo tikrai neestetiškai. Tad visų pirma veido priežiūros specialistai pataria padengti odą įprasta pudra. Tuomet pabandyti patepti tamsius inkštirus šviesesniu maskuokliu nei pudros spalva. Tada švelniai padengti tą plotą biria pudra, kuri atitiktų veido odos atspalvį.

Tamsūs paakiai. Nemigos naktys, stresas ir netinkama mityba dažnai merginai atsiliepia tamsiais ratilais po akimis. Nors kovoti su jais verta ne maskavimu, o tinkamu darbo ir poilsio režimu, vis dėlto galima vienu žingsniu lengvai užmaskuoti tamsius paakius. Anot profesionalų, tinkamiausas atspalvis maskuojant tamsius paakius - rausva spalva. Ji pašalins žymes, jog vakar visą naktį nemiegojai, nes ruošeisi rytojaus atsiskaitymui. Švelniai pirštais patepk rausvą atspalvį turinčiu maskuokliu paakių sritį. Verčiau paakių srities netepk drėgna pudra, o maskavimą užtvirtink sausa odos spalvos pudra.

Raudonis. Atėjus rudeniui dažna mergina susiduria su paraudonavusia ir pašerpetojusia oda. Specialistai įspėja - jei oda šerpetoja, jokiomis maskavimo priemonėmis odos neverta maskuoti, mat pirmą ją reikia išgydyti ir tinkamai sudrėkinti. Jei problema nėra tokia rimta, dar net nedengusi veido maskuojama pudra, mažą lašelį maskuojamos pudros užtepk ant raudonos vietos ir palik nudžiūti. Viską užtvirtink lašeliu drėkinamojo ir gydomojo kremo.

Makiažo klaidos. Tik nesakyk, kad tau taip nebūna... Dar gerai nenudžiuvus makiažo pagrindui, tepi skaistalus ir netikėtai išryškėja ryškus ruoželis ant skruosto. Išvengti to gali tik praktikuodamasi, tačiau jei taip jau atsitiko, neverta nuvalyti viso makiažo. Verčiau tą vietą užmaskuok. Šiam maskavimo būdui turi pasitelkti platesnį, švelnų makiažo šepetėlį. Užtepk ant jo truputį maskuoklio ir priešinga kryptimi tepk ant tos vietos, kur yra makiažo klaida. Dar vienas patarimas iš profesionalų lūpų - tepti maskuoklį ant makiažo klaidos tiesia linija. Jei makiažo klaida vis dar matyti, patepk ant viršaus birios pudros.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis