3 veiksmingos kaukės nuo spuogų, kurios nieko nekainuoja

Grožio ir sveikatos mes dažnai semiamės iš gamtos, tad kam leisti savo brangius pinigėlius, jei grožio priemones galime pasidaryti pačios?

Namuose rasti produktai gali būti daug naudingesni tavo odai - pamatysi, kaip panaudojus vieną iš šių naminių kaukių iš karto pastebėsi teigiamus rezultatus!


Todėl šiandien pasidaryk grožio vakarą ir palepink veido odą naminėmis, beveik nieko nekainuojančiomis kaukėmis!

CINAMONAS + MEDUS. Ko reikės?


2 šaukštelių medaus


1 vieno šaukštelio cinamono


Cinamonas ir medus tinka ne vien gydyti peršalimo ligas. Tikriausiai žinai, jog tiek cinamonas, tiek medus turi daug antioksidantinių savybių, kurios puikiai pasitarnaus ir gydant aknę. Sumaišyk medų ir cinamoną ir švariomis rankomis užtepk ant probleminių veido vietų. Palaikyk apie pusvalandį - cinamonas ir medus tavo odą nuramins, sumažins uždegimų riziką. Be to, kaip skaniai kvepia!


STEBUKLINGAS ŪKIŠKO MUILO EFEKTAS. Ko reikės?


1 gabalėlio ūkinio muilo


Tikrai namie rasi bent gabalėlį šios buityje naudojamos priemonės. Ūkinis muilas itin naudingas norint spuogelius išsausinti ir apmažinti jų skaičių. Ko tau reikia? Tiesiog nediduko gabalėlio ūkinio muilo, kurio patrink spuogelius ar nuo spuogelių likusias žaizdeles. Dar geriau, jei paliksi patrintas vietas per naktį - tau miegant ūkinio muilo efektas bus dar stipresnis.


BULVĖ + MEDUS. Ko reikės?


1 vidutinio dydžio sutarkuotos bulvės


2 šaukštelių medausPati paprasčiausia lietuviška bulvė yra magiška gydant spuogelius. Tau tereikia sutarkuoti 1 bulve maistine tarka ir sumaišyti ją su medumi. Medus, kad ir kokią naminę kaukę pasirinktum, visuomet sustiprina kito ingridiento savybes, taip pat ir su bulvėmis. Bulvė odai naudinga tuo, jog ją intensyviai maitina. Be to, ją kiek patempia, o spuogelių pažeistas vietas išsausina. Tokią kaukę ant veido palaikyk bent pusvalandį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis