Nerimą kėlusi lieknėjimo mada sulaukė konkurentės (FOTO)

Prieš keletą metų atsiradęs thightgap terminas visas pasaulio merginas išvedė iš proto. Ko tik nedarė merginos, kurios troško milžiniško tarpo tarp šlaunų.

Ir alinančių dietų laikėsi, ir specialius pratimus atliko, ir džinsus rinkdavosi tokius, kurie išryškina tarpą tarp kojų.

Tačiau pasirodo, kartu su manekene Cara Delevingne atėjusi tarpo tarp kojų mada - jau užmarštis. Kaip visada, viską diktuoja įžymybių mados - ne išskirtinis ir šis kartas.

Naują madą, thighbrow tendenciją, pasauliui pirmos pademonstravo garsios merginos. Kokia yra thighbrow esmė? Tai odos ritinukas, kuris susidaro šlaunų zonoje, kai mes atsisėdame arba pasilenkiame. Rodos, nieko išskirtinio, tačiau įžymybės tarsi pašėlusios demonstruoja thighbrow techniką!

Sesutės Kylie ir Kendal Jenner buvo pirmosios, pademonstravusios thighbrow madą, po jų sekė ir Beyonce bei popdiva Rihanna.

Džiugu tai, jog thighbrow mada nereikalauja jokių alinančių dietų ar intenstyvių treniruočių - dažnai thightbrow pas merginas atsiranda tuomet, kai šios yra kiek pilnesnių figūrų, su platesne apatine kūno dalimi.

Dabartinė mada nurungia buvusią thightgap madą, nes jai iš esmės nereikia nieko - tik mėgautis maistu, nepamirštant kartais pasportuoti tam, jog apatinė kūno dalis būtų išraiškingesnė.

Khloe Kardashian ir Kendall Jenner madą demonstruoja čia, o Beyonce štai čia.

Štai dar vienas pavyzdys - Kylie Jenner tobulai atlikta thighbrow technika. O pačioje rasi tiesiog pavyzdinės Kylie ir Kendall Jenner figūras, kurias turėdamos jos be vargo padaro thightbrową.

Kaip tau naujoji kūno grožio mada? Ar gražu?

Kylie Jenner thighbrow
Kylie Jenner thighbrow
Instagram.com nuotr. @kyliejenner

we woke up in paradise too

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis