Naujausia tendencija: baugu, su kokia medžiaga dažo plaukus (FOTO)(VIDEO)

Ar kada pagalvojai, jog mums įprastas plaukų dažymo būdas teptuku nėra vienintelis? Ko tik pakvaišę dėl grožio žmonės šiais laikais nesugalvoja...

Naujausia grožio tendencija nors ir įdomi, tačiau kiek ir pavojinga, mat plaukus viena plaukų stilistė dažo naudodama... stiklą! Ir tai ne kokia mažutė stiklo šukelė, o didelis stiklinis kvadratas. Kuo jis toks ypatingas ir kodėl tradicinis plaukų dažymas teptuku nedaro tokio didelio efekto?

Pasirodo, sruogų dažymas ant organinio stiklo plokštės sukuria daug tolygesnį ir gražesnį plaukų dažymo variantą. Sruogelės dailiai susimaišo ir neliekia jokių spalvinių neatitikimų. Pati plaukų stilistė, kuri išbando šį plaukų dažymo variantą, sako, jog tai tarsi plaukų terapija ir savotiška meno išraiška.

„Aš tarsi menininkė tapau plaukų dažais stiklo plokšte, o nuplovus plaukų dažus pamatau nuostabų meno kūrinį“, - vaizdingai apie dažymą su stiklu pasakoja plaukų specialistė.

Plaukų sruogų dažymą stiklu pamatysi čia.

O apačioje gali realiai išvysti, kaip iš tiesų yra dažomi plaukai, naudojant stiklą:


Thank You @allure 😘🙌🏼 #repost @beautyndfeast ・・・ Will this be the newest trend in hair coloring? Here's a preview to my @allure piece on @chialamarvici's #handpressedcolor technique (the model she's showing it on is just to show technique, and the hair at the end shows the effect--not the same model!) #pressedcolor #hairtrends #chialamarvici #haircolor #newtechniques #nyfw #redkenartist RIGHT_BRACKETvideos courtesy of Chiala Marvici, creator of this method too!LEFT_BRACKET @american_salon @modernsalon @behindthechair_com

A video posted by Chiala Marvici (@chialamarvici) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis