4 grožio tendencijos, kurios tuoj taps masinės

Prabėgusios mados savaitės dažniausiai ne tik atmintyje palieka neišdildomus įspūdžius, bet ir praneša apie naujausias tendencijas, kurias tuoj seks visas pasaulis.

Praėjusi Niujorko mados savaitė, sutraukusi daugybę žvaigždžių ir žiniasklaidos dėmesio prognozavo ne tik karščiausias stiliaus, bet ir makiažo tendencijas.

Pasižvalgykim, ko galime pasimokyti iš mados savaitės ir kas garantuotai tuoj taps visų Instagramo garbintojų mada:

1. Dviejų tonų akys. Apie ką mes čia? Ogi apie tai, jog viršutinė akių dalis, tai yra, vokai, yra akių šešėliais ryškinama viena spalva (pavyzdžiui, šviesiai kremine ar mėlyna), o apatinė yra paryškinama visai kita, pavyzdžiui, tamsiai juoda šešėlių spalva.

Dviejų tonų akių makiažo technika
Dviejų tonų akių makiažo technika
Vida Press

2. Mėlyni akių šešėliai. Mėlyni akių šešėliai, dar visai neseniai laikyti atgyvena, vėl įsiveržia į grožio olimpą. Tiesa, su jais reikėtų elgtis atsargiai - jų padauginimas gali virsti tikra makiažo katastrofa.

Mėlyni akių šešėliai puošė Kendall Jenner akis
Mėlyni akių šešėliai puošė Kendall Jenner akis
Vida Press

3. Matiniai lūpų dažai. Jokio blizgumo ant lūpų ir saikingai padažytos akys - dar viena Niujorko mados savaitėje išryškėjusi makiažo tendencija. Toks lūpų makiažas puikiai laikosi, be to, nėra linkęs taip greitai pranykti nuo lūpų valgant ar geriant ką nors.

Matiniai lūpų dažai
Matiniai lūpų dažai
Vida Press

4. Švytėjimas. Švytinti oda, atsižvelgiant į naujausias tendencijas, pranoks stipraus veido kontūravimo techniką. Vadinamasis strobing yra tai, kas užims makiažo sceną visą ateinantį sezoną.

Švytėjimo technika
Švytėjimo technika
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis