Kontūravimui galas! Naują grožio techniką įkvėpia įžymybės (FOTO)

Ryškusis veido kontūravimas gana ilgai laikėsi makiažo tendencijų viršūnėje. Deja, jis jau skaičiuoja savo paskutines dienas... Dar neišbandei įžymybių dievinamo strobing? Verta suklusti!

Patys makiažo priemonių pardavėjai pastebi, jog garsiosios Kim Kardashian išpopuliarinta strobing makiažo technika sukėlė milžiniškas bangas grožio pasaulyje. Pasirodo, jog makiažo priemonių, reikalingų atlikti strobing techniką, pardavimai pakilo net 48 procentais!

Tai reiškia, jog merginos visame pasaulyje it pakvaišusios šluoja iš lentynų kosmetiką, kuri pavers jas strobing deivėmis. O virtualiomis makiažo pamokomis, kuriose yra mokoma, kaip pasidaryti strobing viena su kita dalinasi daugelis merginų. Aišku, ir išbando jas pačios!

Beje toms, kurios dar nieko nėra girdėjusios apie švytintį strobing efektą, primename, kaipgi vertėtų ryškinti veido bruožus šia technika. Privalu atsiminti, jog reikia ryškinti tik tas veido vietas, kurios yra iškilios. Tai yra, nešviesinti viso veido, nes tuomet galima atrodyti kiek juokingai. Pirma veidą reikia padengti skysta maskuojančia pudra, o vėliau šviesiais skaistalais patepti norimas vietas.

Žinoma, paskutinis akcentas - švytėjimo efekto suteikimas veido odai. Paskutiniam akcentui reikia įsigyti skystus, kreminio tipo veido blizgiklius. Su blizgikliu reikia švelniai tepti norimas vietas pirštais, o vėliau paskirstyti viską kosmetiniu šepetėliu.

Regis, lengviau nebūna, o ir efektas tikrai įspūdingas. Žviilgtelėk į įsimylėjusias strobing įžymybių nuotraukas.

Special project beginning today.. 🙊🙊🙊💥

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on


Adios miami! <33333 you @bondmiami and @allanface!

A photo posted by chrissy teigen (@chrissyteigen) on


Bad bitch contest you're in 1st place

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


I'm like "hey, what's up, hello"

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis