5 šukuosenos 5 savaitės dienoms neplaunant galvos (FOTO)

Ne kiekviena gali ištverti neplauti galvos penkias dienas. Juk kai kurios merginos plaukus skalauja kiekvieną dieną! Vis dėlto tikrai įmanoma yra atlikti penkių dienų galvos neplovimo eksperimentą.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sako, jog ilgiau netrinkant plaukų plaukai pailsi nuo šampūnuose ir kondicionieriuose esančių plaukus gadinančių medžiagų.

O kur dar laiko stoka - juk ne kiekviena spėjame kiekvieną dieną plauti ir džiovinti plaukus, ypač jei dienos yra užimtos. Todėl įsidėmėk šias penkias šukuosenas, kurios tau puikiai pravers penkioms savaitės dienoms!

1. Pirmadienis - švelnios bangelės. Nori natūralių, žavingų bangelių? Išplovusi plaukus išmiegok su plaukų kepurėle. Ji plaukus natūraliai subanguos, todėl atsikėlus tau tereikės tik šiek tiek padžiovinti juos džiovintuvu.

Garbanėlės
Garbanėlės
Fotolia nuotr.

2. Antradienis - lankelių ir segtukų metas. Tavo plaukai dar tikrai neturėtų riebaluotis, todėl plaukų priekį susek segtukais. Visai esi užmiršusi lankelius? Prisimink ir vėl, nes moksliukių įvaizdis šiuo metu yra vienas populiariausių.

Lankelis
Lankelis
Fotolia nuotr.

3. Trečiadienis - apsukta arklio uodegėlė. Jei tau šiek tiek pabodo įprasta arklio uodegėlė, gali išbandyti kitą variantą. Padalink plaukus į dvi dalis ir tvirtindama uodegėlę apsuk likusią plaukų sruogą aplink uodegėlę. Arklio uodegėlė bus mažesnė, tačiau originali.

Arklio uodegėlė kitaip
Arklio uodegėlė kitaip
Fotolia nuotr.

4. Ketvirtadienis - diena, kai palaidais plaukais vargu ar išvaikščiosi. Tačiau juk tau aktualiausia yra paslėpti plaukų priekį. Todėl paimk dvi priekines sruogas ir supink jas į kasytes arba paprasčiausiai susuk. Segtukais pritvrtink gale.

5. Penktadienis - tavo plaukai jau tikrai nėra pačios geriausios būklės, tačiau ištvėrei penkias dienas, ištversi ir dar vieną. Šiandien geriausias variantas - laisvas kuodukas. Kuo tavo plaukai labiau neplauti, tuo paklusnesni jie yra. Todėl apačioje surišk laisvą kuoduką, o priekines sruogas gali susegti segtukais.

Kuodukas
Kuodukas
Fotolia nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis