10 žvaigždžių, taupančių plaukų dažams (FOTO)

Jei kadaise kiekviename žurnale ar internetiniame portale galėjome rasti daugybę informacijos apie tai, kaip paslėpti ataugusias natūralias plaukų šaknis, šiuo metu gausu patarimų, kaip paryškinti šaknis.

Kai kurios merginos šaknis specialiai dažo plaukų dažais, taip suteikdamos kontrastą, o štai kitos tiesiog palieka visišką laisvę augti natūralioms šaknims.

Vienos teigia, jog toks plaukų įvaizdžio pasirinkimas labai praktiškas, mat iš esmės galima nesibaiminti dėl vis ataugančių plaukų, o ir pinigus nuolatiniams vizitams pas kirpėjas galima atsidėti kitoms išlaidoms.

Pasirodo, taupo net ir žvaigždės, nes pasidomėjus, kurios įžymybės drąsiai rodosi su natūraliomis šaknimis, atradome nemažai pavyzdžių.

Vienoms tokia plaukų šukuosena tinka, o kai kurioms, mūsų, nuomone, dar šiek tiek trūksta iki tobulumo. Kokia tavo nuomonė - tokia šukuosena gražu, o gal verta ją užmiršti?

1. Kylie Jenner - plaukų spalvas keičia taip dažnai, jog sunku ir suskaičiuoti. Vis dėlto ryškesnių šaknų tredas - vienas pagrindinių jos stiliaus elementų.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

2. Sarah Hyland - Miley Cyrus antrininke vadinama žvaigždutė renkasi ombré techniką, kurią pagyvina tamsesnėmis šaknimis. Matyti, jog jos plaukų šaknys - visiškai natūralios ir nedažytos.

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press

3. Gigi Hadid - modelis pabrėžia savo natūralias šaknis sukeldama plaukus į arklio uodegėlę.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

4. Rita Ora - blondinė ir tamsios šaknys dažnas derinys. Tai natūralios Ritos plaukų šaknys, kurios pagyvina šviesių plaukų įvaizdį.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

5. Perrie Edwards - kuklia kasyte papuošusi galvą Perrie natūralios šaknys beveik nepastebimos.

Perrie Edwards
Perrie Edwards
Vida Press

6. Ashley Benson - sunku pasakyti, ar Ashely tokios šukuosenos pasirinkimas tikrai tinka, nes tamsesnės šaknys sunkiai įsikomponuoja į bendrą įvaizdį.

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

7. Dakota Fanning - Dakota yra ataugusių plaukų šalinininkė, tačiau kai kuriuose nuotraukose jos plaukai atrodo kiek netvarkingi.

Dakota Fanning
Dakota Fanning
Vida Press

8. Nicola Peltz - puikus pavyzdys, kaip ataugusios šaknys gali puikiai puošti.

Nicola Peltz
Nicola Peltz
Vida Press

9. Elizabeth Olsen - beveik nematomos ataugusios šaknys puikiai tinka prie švelnaus Elizabeth įvaizdžio.

Elizabeth Olsen
Elizabeth Olsen
Vida Press

10. Miley Cyrus - atlikėja, kuri buvo viena pirmųjų pasaulį stebinusi ryškių plaukų šaknų įvaizdžiu. Galima tik pritarti, jog tokia šukuosena jai puikiai tinka.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis