5 grožio klaidos, kurias daro dažna 20 - metė (FOTO)

Grožio klaidas, ko gero, esame bent kartą gyvenime padariusi kiekviena. Ne paslaptis, jog įžymybės taip pat nėra nežemiškosios, kurios niekuomet neklysta, prakalbus apie grožį. Vis dėlto kai kurios jų puikiai žino, ko reikia grožio puoselėjimui.

Kokias su grožiu susijusias klaidas dažniausiai daro jaunos merginos? Išskyrėme penkias pagrindines ir pateikėme tau. Įsidėmėk ir nekartok!

1. Nelygiai kontūruoja veidą. Nelygus veido kontūravimas - dažna problema ne tik paprastoms merginoms, bet ir žvaigždėms. Pavyzdžiui, atlikėja Zendaya neseniai viename renginyje pasirodė su didžiule makiažo klaida ant veido.

Vida Press

Ką daryti, jog tokių klaidų išvengtum? Atidžiai sek, kiek ir kokias makiažo priemones tepi ant veido. Nepadaugink ir dažykis tinkamame apšvietime, antraip rizikuoji išėjusi į gatvę atrodyti tarsi klounas.

2. Pasendina save makiažu. Makiažas yra priemonė, kuri skirta pagražinti veido bruožus, o ne juos išdarkyti ir padaryti tave vyresne. Verčiau pasidžiauk jaunyste, o ne skubėk ją maskuoti. Kylie Jenner šioje fotografijoje - vos septyniolika. Ar pasakytum?

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Beje, sunkus makiažas labai kenkia jaunai odai, užkemša poras. Todėl venk vakarinio makiažo kiekvieną dieną, verčiau rinkis lengvesnės tekstūros makiažo priemones.

3. Pamiršta rūpintis oda iš vidaus. Kosmetinės priemonės ne pašalina odos problemas, o jas užmaskuoja. Tai svarbu įsidėmėti, nes organizmas viską atsimena, todėl jei jauname amžiuje dažnai mėgaujiesi nesveiku maistu, kiekvieną savaitgalį eini linksmintis ar dažnai nenusiplauni makiažo eidama miegoti, nesistebėk, kodėl tavo oda - nešvari ir užteršta. Geriausias pavyzdys - Lindsay Lohan, kurią jos gyvenimo būdas labai sendina.

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Vida Press

Ypač tai gerai matyti pažiūrėjus į aktorės veido odą - ji nelygi, išberta. Nors Lindsay puikiai odą maskuoja, vis dėlto po makiažo sluoksniais slepiasi netinkamo gyvenimo būdo paveikta oda.

4. Mano, jog plaukų grožis - amžinas. Taip, iš tiesų, kai kurioms merginoms tiesiog pasisekė - jos turi stiprius ir blizgančius plaukus, kurių nereikia ypatingai prižiūrėti. Tačiau didžioji dalis besididžiuojančių savo plaukais jais rūpinasi ir puoselėja. Pavydžiui, „Jaunųjų melagių“ žvaigždė Shay Mitchell.

Shay Mitchell
Shay Mitchell
Vida Press

Nors jos plaukai nuostabaus grožio, ji yra pripažinusi, jog turi stengtis dėl jų grožio. Aktorės plaukų paslaptis - kokosų aliejus ir druskos tirpalo purškiklis. Bent du kartus per savaitę ji plaukus lepina kokosų aliejaus kauke, o kasdien stengiasi plaukus papurkšti plaukų priežiūros priemone su druska, kuri plaukus atgaivina iš karto.

5. Vardan stiliaus pamiršta tai, kas joms iš tiesų tinka. Puiku yra sekti žvaigždžių grožio pavyzdžiais, tačiau ne aklai. Visų pirma, derėtų atskirti, kas merginai tinka ir kas visiškai ją sudarko. Pavyzdžiui, ne visoms tinka dūminis akių makiažas, kaip ir ne visoms - matinis raudonas lūpdažis.

Taylor Momsen
Taylor Momsen
Vida Press

Pavyzdžiui, aktorė Taylor Momsen dažnai prašauna su makiažu - nors jos išskirtinis, rokeriškas stilius jai tinka, tačiau nereikėtų pamiršti ir makiažo subtilumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis