10 grožio vlogerių, kurias privalai sekti šį sezoną (VIDEO)

Jei domiesi grožio tendencijomis, sąvoka vlogerė ar vlogeris tau tikrai yra puikiai žinoma. Juk būtent šie žmonės, apsiginklavę makiažo teptukais, lūpų dažais ar plaukų šukomis, su grožio priemonėmis daro stebuklus.

O svarbiausia, jog tuos stebuklus demonstruoja visam pasauliui. Nori pasisemti idėjų? Štai 10 puikių pasiūlymų, kokius grožio vlogerius gali sekti šiuo sezonu!

1. Jaclyn Hil - raudonplaukė, kuri YouTube kanale šiuo metu turi apie du milijonus sekėjų. Sausą odą turinti grožio vlogerė puikiai susitvarko su šia problema ir tai demonstruoja savo vaizdo įrašuose. Ji yra sukaupusi nemažai patirties ir tai perduoda savo kanalo žiūrovams. Su kosmetikos priemonėmis ji virsta vakaro princese, todėl jei artėja kokia nors šventė - peržiūrėk jos įrašus.

2. Allana Davison - šarmingoji ir linksmoji Allana, nors ir studijuodama universitete ir turėdama nemažai darbų, niekada neužmiršta pradžiuginti savo gerbėjų naujais įrašais. Štai naujausias jų rodo, kaip pasidaryti rudeninį makiažą. Jau turbūt žinai, jog rudenį abrikosinis lūpdažis - ant bangos?

3. Ingrid Nilsen - ši jauna mergaičiukė po truputį renka sekėjų armiją. Jos koziris - paprastumas ir bandymas padėti toms, kurios kenčia nuo odos problemų. Štai jos vaizdo įrašas, kuriame ji pasakoja, kaip prižiūri savo odą. Gal pagelbės ir tau?

4. Tess Christine - mergina, didelį dėmesį skirianti šukuosenų tendencijoms. Ją verta sekti ir Instagrame bei Snapchate! Jei dažnai suki galvą, kaip susišukuoti plaukus, jos vaizdo įrašai yra tikras perlas.

5. Michelle Phan - ko gero, tau puikiai žinoma grožio vlogerė, kuri vloginimą pavertė puikiu verslu ir šiuo metu pasauužlyje yra žinoma ne tik dėl vloginimo. Ji turi savo individualų tinklalapį ir nuosavą kosmetikos liniją. Be to, iš kasdienai naudojamų kosmetikos priemonių daro stebuklus!

6. Claire Marshall - jei ir tu esi pametusi galvą dėl kačių, ši blogerė turėtų būti tavo favoritė, mat kone visuose Claire vaizdo įrašuose šmėžuoja jos katinas Bruce. Tačiau ne vien mieli vaizdai su katinu tave pradžiugins - Claire tikrai turi ką pademonstruoti. Pavyzdžiui, tobulą smokey eyes makiažą!

7. Amelia Liana - gražuolė Amelia nuoširdi ir žemiška, todėl ir jos vaizdo įrašuose vaizduojama tai, kas aktualu kiekvienai panelei. Jos YouTube kanalas patiks toms, kurios nemėgsta itin ryškaus makiažo, o vertina subtilumą.

8. Estée Lalonde - Didžiojoje Britanijoje gyvenanti grožio vlogerė jau seniai užkariavo gerbėjų širdis savo profesionaliais vaizdo įrašais. Ji jaučia tai, kuo gyvena jaunos merginos ir labai atsižvelgia į sezoniškumą. Štai, kaip puikiai Estée demonstruoja rudenišką makiažą.

9. Manny Mua - energingasis vaikinukas tiesiog užburia savo entuziazmu ir gera nuotaika bei įrodo, jog vyriškosios lyties atstovai - tokie patys puikūs vlogeriai.

10. Claudia Sulewski - ši grožio vlogerė neapsiriboja vien su makiažu ar šukuosenomis susijusiais vaizdo įrašais. Ji aktyvi visose srityse: mielai dalinasi su gerbėjomis, kas slepiasi jos piniginėje ar rankinėje, ar moko, kaip pasigaminti sveiką ir maistingą patiekalą. Tačiau grožio pamokų ji nepamiršta niekada!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis