5 grožio priemonės, kurias privalai turėti (FOTO)

Jei tau + - dvidešimt metų, tikriausiai jau žinai, jog savo oda ar plaukais būtina rūpintis. Kuo anksčiau pradėsi domėtis, kokios grožio priemonės tau tinka, tuo ilgiau išlaikysi savo natūralų grožį. Taigi, kokias grožio priemones privalo turėti kiekviena dvidešimtmetė?

1. Kūno sviestas. Tavo odai nuo pat ankstyvos jaunystės reikia drėkinimo ir priežiūros, todėl nepamiršk bent du - tris kartus per savaitę patepti odos kūno sviesto ar pieneliu. Pamatysi, vėliau oda tau padėkos.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

2. BB kremas. BB kremas ne tik suteikia tavo veido odai atspalvį, bet ir neleidžia užsikimšti poroms bei intenstyviai drėkina odą. Todėl šis kremas privalo būti kievienos dvidešimtmetės kosmetinėje - jis suteikia blizgesio, maitina odą.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

3. Purškiamas plaukų balzamas. Tikriausiai prisimeni vaikystės laikus, kai plaukus trinkdavai tikrai rečiau nei dabar? Tavo plaukai tuomet tau dėkojo! Dažnai skalaujami plaukai praranda blizgesį, tampa sausesni, todėl juos reikia dar daugiau drėkinti. Apie įprasto plaukų balzamo naudojimą net nekalbame, privalai įsigyti ir purškiamą priemonę, kuri ir po plaukų skalavimo tavo plaukus pamaitins.

Zendaya
Zendaya
Vida Press

4. Ryškesnis lūpdažis. Šiame amžiuje, jau, ko gero, esi atradusi, kokia lūpų dažų spalva tau labiausiai tinka. Nebijok paryškinti savo įvaizdžio! Jei spalvos dar neatradai, eksperimentuok. Ir aklai nesivadovauk madomis, atsižvelk į savo pačios individualų stilių, odos spalvą.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

5. Nagų stipriklis. Ši priemonė tavo nagus sutvirtins ir neleis jiems lūžinėti, be to, ar žinojai, jog metams bėgant nagai tampa vis labiau neatsparesni? Būtent todėl būtinai įsigyk nagus stiprinančią priemonę ir nepamiršk ją panaudoti prieš atlikdama įprastą manikiūrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis