Kylie Jenner grožio triukas, balansuojantis ties pavojingumo riba (FOTO)

Kuri iš merginų nežino, jog realybės šou žvaigždutė Kylie Jenner - tikra grožio asė? Ji ne tik renginiuose pasirodo su pritrenkiamu makiažu, bet ir turi savo pačios tinklalapį, kuriame demonstruoja makiažo subtilybes.

Šį kartą žvaigždutė viename naujausių savo vaizdo įrašų merginas mokė, kaip tinkamai atlikti akių makiažą.

Regis, Kylie Jenner laužo visus makiažo standartus. Vaizdo įraše matyti, kaip mergina siūlo kitoms panelėms dažant apatines blakstienas ne tik vos vos priliesti jas blasktienų tušo šepetėliu, bet dar ir gerokai patrinti jas.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Anot Kylie, toks apatinių blakstienų dažymo variantas suteikia dramatišką, išskirtinį žvilgnį ir padaro akis gilesnes. Jei blakstienų tušo ant odos liks per daug, Kylie siūlo perteklių paprasčiausiai nuvalyti makiažo servetėle.

Viena vertus, toks makiažas iš tiesų atrodys ryškesnis, tačiau kita vertus - juk taip galima nemenkai sau pakenkti! Apatinių blakstienų vieta - labai jautri, mat netoli jų yra akies baltymas, kurį pažeidus galima ne tik sukelti nemenką infekciją, bet dar ir pakenkti regai!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Todėl kyla klausimas - ar Kylie Jenner žino, ko moko? Mes liekame prie saugesnio varianto ir patariame apatines blakstienas dažyti kiek atsargiau.

Nuotrauką su (ne) pavojingu Kylie Jenner akių makiažu rasi ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis